M.Činiko mintys prieš akistatą su „Lietava”

M.Činiko mintys prieš akistatą su „Lietava”

cinikas profile 1

 

Marijampolės „Sūduva“ – Jonavos „Lietava“. Balandžio 20 dieną 19.30 val. Marijampolė, „Arvi“ maniežas.

 

 

Aštuntame „SMScredit.lt A lygos“ ture Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubo laukia akistata su Jonavos „Lietavos” ekipa. Pirmame čempionato rate „Sūduvos” klubas, kiek netikėtai, sužaidė lygiosiomis 1:1, Kaune vykusiose rungtynėse.

 

 

„Sūduvos” gynėjas Marius Činikas pasidalino savo mintimis apie ekipos pasiruošimą, fizinę būklę bei rytojaus akistatą su Jonavo „Lietavos” futbolo klubu.

 

 

Pasak M.Činiko „Sūduvos” klubas puikiai prisimena nesėkmingas rungtynės su Jonavos „Lietava” ir tikina, kad klubas pasimokė iš klaidų ir rytojaus susitikime sieks tik pergalės.

 

 

„Buvo pirmos sezono rungtynės (red. „Sūduvai”) ir „Lietavai” tai buvo debiutas aukščiausioje lygoje, todėl Jonava susikoncentravo į tas rungtynes, o mums daug kas nepavyko žaidžiant išvykoje. Manau, kad iš tų rungtynių pasimokėme ir namuose pademonstruosime gražų futbolą ir stengsimės laimėti.”

 

 

„Manau, kad greitos kontroatakos ir kovingumas, „Lietava” stengsis atsilaikyti ir nepraleisti įvarčio, kas būdingas komandoms esančioms truputį žemiau” – apie Jonavos futbolo klubo privalumas kalbėjo „Sūduvos” gynėjas.

 

 

„Sūduvos” žaidėjas M.Činikas teigiamai įvertino ekipos fizinę būklę bei pabrėžė psichologinio atsistatymo svarbą po sudėtingo pirmojo čempionato rato.