E.Veliulio ir A.Veselinovičiaus komentaras po rungtynių su „Uteniu”

E.Veliulio ir A.Veselinovičiaus komentaras po rungtynių su „Uteniu”

Quote

Paskutiniame „SMScredit.lt A lygos“ pirmo rato ture Marijampolės “Sūduvos” futbolo klubas namuose įveikė Utenos “Utenio” klubą 2:1 (0:0).

 

Marijampolės „Sūduvos” saugo Ernesto Veliulio ir vyriausiojo ekipos trenerio Aleksandro Veselinovičiaus komentaras po akistatos su „Utenio” klubu.

 

E. Veliulis džiaugėsi komandos pergale bei pelnytu įvarčiu, vis dėlto neigiamai vertimo rungtynių pabaigą ir praleistą įvartį 87 minutę, kuris atkūrė intrigą rungtynėse.

 

 

„Sūduvos” saugas negailėjo teigiamų atsiliepimų „Utenio” ekipos disciplinuotai gynybai ir kovingumui bei tikino, kad „Utenis” visiems klubams bus stiprus varžovas.

 

 

„Banguotai žaidėm, galėjome daugiau taškų paimti, bet yra kaip yra, dabar žaižiam neblogai ir tikiuosi taip žaisime toliau ir antrame rate bei nebebarstysime taškų” – apie pirmojo rato rezultatus kalbėjo „Sūduvos” saugas.

 

Vyriausiasis ekipos treneris A. Veselinovičiaus džiaugėsi „Sūduvos” pergale, kuri buvo svarbi psichologiškai ekipai po sudėtingos sezono pradžios.

 

„Mindaugas Čepas subūrė rimtą komandą, naudojančią sėkmingą, sunkiai įveikiamą sistemą” – apie „Utenio” klubo trenerį kalbėjo A.Veselinovičius.