„Sūduva-2” neprilygo „Kruojos” dubleriams

„Sūduva-2” neprilygo „Kruojos” dubleriams

Pakruojo miesto stadionas

Pakruojo „Kruoja-2” – Marijampolės „Sūduva-2”

18′ [ 1 – 0 ]

44′ [ 1 – 1 ] Edvinas Puzara

65′ [ 2 – 1 ] iš 11m. baudinio

72′ [ 3 – 1 ]

78′ [ 4 – 1 ]

87′ [ 5 – 1 ]

 

„Sūduva-2”: J.Popiera, V.Lasevičius, T.Klimavičius, K.Strolys, T.Snapkauskas, S.Veverskis, M.Radzevičius, E.Puzara ( 73′ Ž.Antanavičius ), T.Valukonis ( 65′ E.Cikanavičius ), K.Chvedukas ( 46′ P.Bašič ), A.Breivė.

 

Viso pirmojo kėlinio metu žaidybinę persvarą turėjo aikštės šeimininkai. Ją paversti įvarčiu „Kruoja-2” komandai pavyko sužaidus apie 20 minučių. Nesusikalbėjus „Sūduva-2” gynėjui ir vartininkui, tuo puikiai pasinaudojęs aikštės šeimininkų futbolininkas nukreipė kamuolį į vartus.

 

„Sūduva-2” pirmojo kėlinio metu turėjo dvi geras progas įmušti ir vieną iš jų sugebėjo išnaudoti. 38 – ąją mačo minutę Karolis Chvedukas atliko technišką baudos smūgį, bet kamuolys pataikė į vartų skersinį ir šeimininkai išsaugojo savo vartus „sausus”.

 

Kėlinio pabaigoje tas pats K.Chvedukas gražiai pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o jo perdavimą smūgiu galva sėkmingai „uždarė” Edvinas Puzara.

 

Antrojo kėlinio viduryje į Marijampolės komandos vartus krito antrasis įvartis. Dvikovoje prie vartų Tadas Klimavičius neleistinai sužaidė prieš varžovą, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį pakruojiečiai realizavo užtikrintai.

 

Antroje kėlinio dalyje aikštės šeimininkai pelnė dar du įvarčius, kurie panaikino intrigą šiose rungtynėse.

 

[print_gllr id=3435]