Būsimas varžovas: Gargždų „Banga“

Būsimas varžovas: Gargždų „Banga“

banga logoMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sieks pratęsti pergalingą žaidimą „Smscredit.lt A lygoje. Sekantis marijampoliečių varžovas – visuomet pavojingas ir kovingas Gargždų „Bangos“ klubas. Susitikimas Gargžuose vyks rugpjūčio 20 dieną, antradienį, 18 valandą.

 

Šiame sezone „Sūduvai“ abu kartus po atkaklios kovos pavyko įveikti „Bangos“ pasipriešinimą. Abu mačai baigėsi vienodais rezultatais 2-1 suvalkiečių naudai. Didžiausias galvos skausmas Gargždų komandai abiejuose mačuose buvo rezultatyviausias „Sūduvos“ ir visos „Smscredit.lt A lygos“ futbolininkas Nerijus Valskis. Jis pelnė 3 iš 4 Marijampolės komandos įvarčių.

 

Abi komandos šias rungtynes pasitikina su netektimis. „Sūduvos“ gretose dėl surinktų 4 geltonų kortelių negalės rungtyniauti jau minėtas Nerijus Valskis. Tuo tarpu „Bangos“ komanda dėl tos pačios priežasties prarado vieną iš pagrindinių komandos gynėjų 20 – metį Martyną Dūdą. Gera žinia „Sūduvai yra tai, kad rungtyniauti vėl galės du mačus praleidęs legionierius iš Kroatijos Petaras Bašičius.

 

Per liepos mėnesį atsivėrusį „perėjimų langą“ Gargždų klube įvyko keletas pasikeitimų. Tiesa, kiek daugiau buvo prarasta nei pridėta. Komandą paliko gana svarbias roles vaidinę Armando Dos Santosas, Gajus Kulbis, Aleksėjus Aleksejevas. Išvykusius futbolininkus pakeitė iš Alytaus „Dainavos“ atvykęs saugas Artūras Juchno.

 

Kalbant apie pavojingiausias „Bangos“ futbolininkas negalima neišskirti rezultatyviausio žaidėjo Aurelijaus Staponkos. Į Gargždus šis futbolininkas atvyko jau sezonui prasidėjus, bet tai nesutrukdė jam savo sąskaitoje sukaupti jau 10 įvarčių, šalia kurių futbolininkas atliko ir 3 rezultatyvius perdavimus. Atakuojant jam puikiai talkina jaunasis Tomas Salamanavičius ir Mikas Kura.

 

Trečioji pergalė prieš „Bangą“ Marijampolės komandai padėtų dar labiau priartėti prie trečiosios vietos turnyrinėje lentelėje. Tuo tuorpu „Banga“ dar nėra praradusi visų galimybių kovoti dėl penktosios vietos ir stengsis atitrūkti nuo į nugarą alsuojančių „Šiaulių“. Taigi antradienio vakarą abiejų komandų gerbėjų laukia įdomus mačas, kurio baigtis turės įtakos turnyrinės lentelės padėčiai.

 

Tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti  futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse.