Kontrolinėse rungtynėse – dvejos lygiosios

Kontrolinėse rungtynėse – dvejos lygiosios

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su „Garliava“ ir Suvalkų „Wigry“.

Abejos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Per mačą su Garliavos ekipa marijampoliečiams įvartį 51 min. po tolimo Steve’o Lawsono perdavimo puikiu smūgiu pelnė Motiejus Burba, o varžovai po baudos smūgio rezultatą išlygino 77 min.

Per antrąsias rungtynes „Sūduvą“ 43 min į priekį išvedė Artiomas Fiodorovas, o Lenkijos ekipa pusiausvyrą atkūrė 69 min.


2024 METŲ „SŪDUVOS“ BILIETAI IR ABONEMENTAI„Sūduvos“ ekipoje rungtynes su „Garliava“ pradėjo Vilius Stebrys, Žygimantas Baltrūnas, Tomas Gumbelevičius, Augustas Dubickas, Dominykas Pudžemys, Steve’as Lawsonas, Rokas Filipavičius, Dariušas Stankevičius, Motiejus Burba, Elingas Jonavičius ir Ugochukwu Oduenyi, o po keitimo antrajame kėlinyje į aikštę žengė Adomas Norgėla, Kajus Švedas ir Dominykas Cimbleris.


Rungtynes su „Wigry“ aikštėje pradėjo Rokas Pačėsa, Tautvydas Burdzilauskas, Aleksandaras Živanovičius, Ivanas Zotko, Karolis Skamarakas, Maksymas Pyrohovas, Ernestas Burdzilauskas, Ivanas Stojanovas, Pijus Bičkauskas, Artiomas Fiodorovas ir Aivaras Emsis, o antrojo kėlinio metu į aikštę žengė Adomas Norgėla, Julius Antanauskas, Jokūbas Šulcius ir Adris Simonaitis.

Kitas kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais vasario 10 d. 14 val. su „Daugavpils“ iš Latvijos.