D. Lastauskas: „Pasirengimas sezonui vyksta pagal planą“

D. Lastauskas: „Pasirengimas sezonui vyksta pagal planą“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš šeštadienį laukiančias dvejas kontrolines rungtynes sako, kad pasirengimas sezonui vyksta pagal planą, nors jį kiek ir jaukia ligos.

„Sūduva“ šeštadienį 10.30 val. susitiks su „Garliava“, o 13.30 val. – su Suvalkų „Wigry“. Pirmąsias rungtynes tiesiogiai transliuos Marijampolės televizija, o pažiūrėti abu mačus gyvai Marijampolės futbolo arenos manieže bus galima su tuo pačiu bilietu.

Per pirmąsias kontrolines rungtynes prieš savaitę „Sūduva“ nusileido Alytaus „Dainavai“ 0:2 (0:2).

„Praeitą savaitę vaikinai labai daug jėgų atidavė treniruotėse ir žingsnis po žingsnio gerina savo fizinę formą. Tas puikiai matosi treniruotėse, viskas vyksta pagal planą. Po truputį treniruotėse pradedame liesti ir atskirų grandžių tam tikras žaidimo detales, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Gaila, kad ligos ar mikrotraumos vis pristabdo komandos bendrą darbą, tačiau tai yra proceso dalis.“


2024 METŲ „SŪDUVOS“ BILIETAI IR ABONEMENTAI


Per pirmąsias kontrolines rungtynes aistruoliai aikštėje neišvydo didelės dalies „Sūduvos“ futbolininkų. Šį kartą jau turėtų žaisti Žygimantas Baltrūnas, Augustas Dubickas, ukrainiečiai Maksymas Pyrohovas ir Artemas Fedorovas, ekipos naujokas Ugochukwu Oduenyi.

„Tikslai šioms rungtynėms lieka tokie patys – pažiūrėti atidžiau į žaidėjus, įvertinti jų fizinę būklę, detales, į kurias reikia daugiau dėmesio“, – sakė „Sūduvos“ treneris.

„Garliava“ savo pirmąsias kontrolines rungtynes taip pat sužaidė prieš savaitę, kuomet Kaune nusileido Vilniaus „Riteriams“ 0:3.

Suvalkų komandai šeštadienio rungtynės bus trečias jėgų pasitikrinimas šią žiemą. Sausio 27 d. „Wigry“ nugalėjo Geldapės „Rominta“ 12:1, o vasario 1 d. nusileido Baltstogės „Jagiellonia II“ 2:3 (2:2).