K.Laukžemis tiki komandos progresu

K.Laukžemis tiki komandos progresu

IMG_0330

 

Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas po fiziškai intensyvių treniruočių turėjo progos pasidžiaugti futbolu. Marijampolėje įvyko draugiškos rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos” ir Alytaus DFK „Dainavos” ekipų, kurios pasibaigė įtikinama šeimininkų pergale 5:1 (5:1). Visą susitikimą aikštėje praleidęs „Sūduvos” klubo puolėjas Karolis Laukžemis pasidalino savo mintimis apie akistatą su Alytaus futbolo klubu bei žaidybinės praktikos naudą.

 

Nors “Sūduvos” ekipa susitikimą pradėjo optimalios esamos sudėties, vis dėlto pirmosios rungtynių minutės pasižymėjo chaotišku futbolu, kurios privertė “Sūduvos” vyriausiąjį trenerį Aleksandrą Veselinovičių greitai pakilti nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

 

„Prieš rungtynes treneris akcentavo, kad išeitumėm susikoncentravę, vis tiek komanda „Dainavos” nebloga. Pradžia nelabai gavosi, toks padrikas žaidimas buvo, nors norėjome kamuolį palaikyti labiau, gal karštis prie to prisidėjo, bet paskui šiaip ne taip įsivažiavome” – kalbėjo „Sūduvos” puolėjas, kuris po puikaus Ernesto Veliulio perdavimo iš kairiojo krašto nuginklavo DFK „Dainavos” klubo vartininką.

 

Dėl didelio karščio draugiškos rungtynės Marijampolėje buvo stabdomos net kelis kartus, pasak K.Lukžemio sunkios žaidimo sąlygos atsiliepė abiejų ekipų žaidimo kokybei. „Buvo labai sunku įsižaisti ypač pirmą kėlinį, antram kėlinyje jau buvo geriau, nes saulė šiek tiek nusileido, jau buvo pavėsis.”

 

K.Laukžemis draugiškose rungtynėse su Alytaus futbolo ekipa aikštėje praleido visą susitikimo laiką. „Sūduvos” ekipos puolėjas džiaugėsi šiuo treneriu sprendimu, vertindamas žaidybinės praktikos naudą. „Manau į naudą, nes ne taip dažnai gaunu pažaisti 90 minučių, tai manau tiek fiziniai formai, tiek žaidybinei tik į naudą ir manau eisime po truputį į priekį.”

 

„Sūduvos” ekipos žadėjas taip pat džiaugėsi gausiu sirgalių palaikymu. „Kad ir tokią karštą dieną, vis tiek vakaras jau buvo, žiūrovai nepatingėjo, atėjo į stadioną ir tikrai malonu, kad yra toks palaikymas.”