„Sūduvos” klubas prisidėjo prie „Mažojo futbolo turnyro 2016”

„Sūduvos” klubas prisidėjo prie „Mažojo futbolo turnyro 2016”

13313554_1112256102131146_1927531011_o

„Sūduvos” futbolo klubas jau tradiciškai prisidėjo prie simbolinių prizų įsteigimo „Mažojo futbolo turnyre 2016” skirto Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko taurei laimėti.  Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos bilietais į pasirinktas „Sūduvos” namų rungtynes „Arvi” stadione taip pat  „Sūduvos” ekipos marškinėliais buvo apdovanotas geriausias turnyro žaidėjas ir geriausias turnyro vartininkas. 

 

Marijampolės apskr. VPK informacija

 

Gegužės 20-ąją minima tarptautinė mažojo futbolo diena. Ta proga penktadienį Marijampolėje buvo organizuojamas  „Mažojo futbolo turnyras 2016” Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko taurei laimėti.

 

Saulėtą penktadienio popietę kautis dėl viršininko taurės susirinko 7 Marijampolės policininkų komandos. Turnyro organizatorius Andrius Levanus pasveikino renginio dalyvius bei supažindino su pagrindinėmis taisyklėmis ir vykdymo sistema. Komandų kapitonai traukė burtus ir visos 7 komandos buvo paskirstytos į du pogrupius, kuriuose varžėsi dėl patekimo į pusfinalių etapą.

 

A  pogrupyje rungtyniavo 4 komandos, B pogrupyje – 3, iš abiejų pogrupių į pusfinalio etapą išėjo po dvi stipriausias komandas. A  pogrupyje trys komandos pasidalino po dvi pergales ir surinko po 7 taškus, tad norint išsiaiškinti vietas turnyrinėje lentelėje teko skaičiuoti įmuštų įvarčių santykius, deja labiausiai nepasisekė komandai „Keliukai“, jie liko trečioje vietoje, antra vieta atiteko „VTS“, o pirmieji A  pogrupyje „Vilkaviškio r. PK“.

 

B pogrupyje pirmoji vieta atiteko „Senjorų“ komandai, jie po baudinių serijos 2:1 nugalėjo „Kriminalka united“ ir paliko juos antroje B pogrupio vietoje. Susikauti rungtynėse dėl 5-ios vietos bei progą reabilituotis ir pergale baigti turnyrą gavo „Orija“ ir „Keliukai“ komandos. Šiose rungtynėse „Keliukai“ įrodė pranašumą 2:0 ir iškovojo 5-ąją vietą.

 

Vėliau, į kovą stojo 4 stipriausios turnyro komandos. Pirmajame pusfinalyje susikovė „Vilkaviškio r. PK“ ir „Kriminalka united“ komandos, šias rungtynes įtikinamu rezultatu 2:0 laimėjo „Kriminalka united“.

 

Kitame pusfinalyje kovojo praėjusių metų čempionai „Senjorai“ bei „VTS“ komandos. Įtemptose rungtynėse, pasibaigus pagrindiniam laikui, rezultatas išliko taikus – 0:0, tad kova persikėlė į baudinių seriją. Baudinių serijoje šaltesnius nervus parodė „VTS“ komanda, kuri baudinių rezultatu 3:1 iškovojo pergalę ir pateko į turnyro finalą. Rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko pernai metų čempionai „Senjorai“ ir pernykščiai „bronzininkai“ „Vilkaviškio r. PK“ . Šias permainingas rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo vilkaviškiečiai ir apgynė pernai metų pozicijas bei į ketvirtąją vietą nustūmė „Senjorų“ komandą. Paskutinis ir svarbiausias turnyro mačas vyko tarp „Kriminalka united“ ir „VTS“ komandų. Šią finalinę dvikovą geriau pradėjo kriminalistai ir jau 5-ąją rungtynių minutę įmušdami savo pirmąjį įvartį. „VTS“ komanda aktyviai spaudė priešininkus stengdamiesi lyginti rezultatą, tačiau jų pastangos buvo nerezultatyvios. Ir negana to, paskutinę minutę, greitos atakos metu, krito ir lemiamas įvartis. 2:0 – tokiu rezultatu „Kriminalka united“ šventė pergalę ir dabar visus metus galės vadintis šio turnyro čempionais.

 

Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais ir bilietais į FK SŪDUVA futbolo rungtynes, čempionams buvo įteiktą pereinamojo viršininko taurė. Taip pat diplomais ir FK SŪDUVA marškinėliais buvo apdovanotas geriausias turnyro žaidėjas Aidas Bulevičius (Vilkaviškio r. PK) ir jau antrus metus iš eilės geriausiu vartininku tampantis – Ričardas Šimčikas (Kriminalka united).

 

13340778_1112256108797812_323189086_o

13313824_1112256098797813_876155538_o