K.Chvedukas: “Nereikia net klausti, kaip komanda yra nusiteikusi”

K.Chvedukas: “Nereikia net klausti, kaip komanda yra nusiteikusi”

 

??????????????????????Marijampolės “Sūduvos” ekipa trečiadienį, kovo 26 dieną, žais “Smscredit.lt A lygos” ketvirtojo turo rungtynes su FK “Trakai” komanda. Mačas vyks Marijampolės “Arvi” futbolo arenoje, pradžia – 19 valandą.

 

Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes pasikalbėjo Marijampolės “Sūduvos” saugu Karoliu Chveduku.

 

“Manau, kad nereikia net klausti, kaip komanda nusiteikusi – ji turi būti nusiteikusi tinkamai. Esame pasiruošę rytoj aikštėje atiduoti 100 procentų jėgų ir laimėti rungtynes. “Trakai” – įdomi  komanda, turinti neblogų futbolininkų, nacionalinė rinktinės kandidatų. Įdomu bus pasivaržyti su V.Lukša, T.Labuku ir kitais. Reikia nusiteikti atiduoti visas jėgas ir eiti į aikštę”,- kalbėjo K.Chvedukas.

 

Karolis teigė, kad komandai atgauti gerą psichologinę būklę padėjo pergalė, iškovota praėjusiame ture kovojant su “Šiauliais”.

“Pergalė rungtynėse su “Šiauliais” buvo labai naudinga ir reikalinga, ypač prisimenant rungtynes su “Žalgiriu”. Nesinori jų prisiminti, bet kartais nepavyksta to išvengti.  Laimėjus pries “Trakus”, viskas stotų į savo vietas ir galėtume toliau kovoti dėl pirmų vietų, o ne būti turnyrinės lentelės apačioje. Manau, kad mums dar trūksta šiek tiek tarpusavio supratimo, bet tikiuosi, kad laikui bėgant viskas bus gerai.”

 

Rungtynėse su Vilniaus “Žalgiru” K.Chvedukas patyrė peties traumą, todėl buvo abejonių, ar futbolininkas gales žaisti su “Šiauliais”, tačiau į aikštę išbėgo po keitimo. Prieš šį susitikimą Karolis teigė tebejaučiantis skausmą, bet tai nesutrukdys jam žengti į aikštę.

 

“Taip, rungtynėse su “Žalgiriu” nusileidau ant peties ir susižeidžiau. Skausmą ir dabar tebejaučiu iki šiol, bet jis man nesutrukdys rytoj eiti į aikštę ir žaisti.”