Būsimas varžovas: FK „Trakai“

Būsimas varžovas: FK „Trakai“

fk_trakaiMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai „Smscredit.lt A lygos“ trečiojo turo rungtynėse kiek atsigavo po sezono pradžios nokdauno ir iškovojo pirmąją pergalę čempionate. Kitas marijampoliečių varžovas – ambicingas FK „Trakai“ klubas.

 

„Sūduvos“ ir „Trakų“ susitikimų istorija yra trumpa ir labai skaudi Marijampolės ekipai. Šių ekipų keliai susikirto praėjusiame sezone LFF taurės aštunfinalio rungtynėse Trakuose. FK „Trakai“ 2013 – ųjų metų sezone žaidė LFF I lygos pirmenybėse, todėl A lygos klubo „Sūduvos“ nesėkmė po 11 metrų baudinių serijos Trakuose buvo didelė staigmena futbolo pasauliui ir didelis nusivylimas Marijampolės klubui.

 

2014 – ųjų metų sezoną „Trakai“ pasitiko labai pasikeitę. Komanda gavo A licenziją, pasipildė tokiais futbolininkai kaip Paulius Grybauskas, Vytautas Lukša, Linas Klimavičius, Andrius Lipskis, Darius Miceika, Tadas Labukas, Nerijus Astrauskas ir neslepia ambicijų pasipuošti čempionato medaliais.

 

Čempionatą „Trakai“ pradėjo gana sėkmingai – pergale prieš kitą debiutantą Klaipėdos „Granitą“. Vėliau sekė pralaimėjimas „Bangai“ ir lygiosios su Vilniaus „Žalgiriu“.

 

Įvarčius „Trakų“ komandai šiame sezone mušė jau minėti V.Lukša ir N.Astrauskas bei 30 – metis legionierius iš Rusijos Jurijus Mamaevas.

 

Už komandos vairo Trakuose stovi taip pat visiems puikiai pažįstama figūra – netolimoje praeityje vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Edgaras Jankauskas.

 

Taigi Marijampolės ir Trakų komandų dvikova „Arvi“ futbolo arenoje žada būti tikrai įdomi. Mačas vyks jau kovo 26 dieną, trečiadienį, 19 valandą. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.