J. Tadičius: „Mums reikia laiko įsibėgėti“

J. Tadičius: „Mums reikia laiko įsibėgėti“

Marijampolės „Sūduva“ 2020 A lygos sezoną atidarė pergale rezultatu 1:0 (0:0) prieš į lygą sugrįžusią Gargždų „Bangą“. Pergalingą įvartį pelnęs Josipas Tadičius teigia, kad rungtynės buvo sunkios, tačiau svarbiausia – iškovoti 3 taškai.

Mantvydas Samsanavičius
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

Vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas 64 min. po to, kai kroatas, mušdamas baudinį, šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


„Kaip matėte, tai buvo gana sunkios rungtynės. „Banga“ žaidė labai gerai kontratakose, tačiau mes valdėme situaciją ir su tuo susitvarkėme. Didžiąją laiko dalį kontroliavome kamuolį, turėjome progų įmušti. Svarbiausia, kad sezono pradžioje pelnėme 3 taškus”, – po pergalės savo mintimis dalinosi įvarčio autorius.

Pernai „Sūduvos“ ir „Bangos“ ekipos susitiko LFF taurės turnyro finale, tuomet rezultatu 4:0 nugalėjo sūduviai.

„Lyginant rungtynes su „Banga“ taurės finale ir šias, skirtumas yra ženklus. Šį kartą jie atrodė tikrai gerai pasiruošę, – priešininkų komandos žaidimą pagyrė puolėjas. – Žinoma, tam turėjo įtakos ir mūsų pačių žaidimas, reikia įsivažiuoti, vienas kitą pajausti aikštėje iš naujo.“

„Sūduva“pirmojoje rungtynių dalyje neturėjo gerų progų įmušti, vaizdas aikštėje pasikeitė tik po pertraukos. J. Tadičius sunkesnę pradžią aiškino sezono pradžia.

„Įsivažiuoti, kaip matėte, buvo nelengva. Bet tai yra tik sezono pradžia, tobulo žaidimo dabar demonstruoti neįmanoma. Tai yra natūralu ir savaime suprantama. Reikia palaukti kol pagerės mūsų komandos susižaidimas, tada ateis ir rezultatas, – kalbėjo puolėjas. – Apie taktiką, žaidimo plano niuansus kalbėti nenorėčiau, laukia rungtynių įrašo peržiūra, ten treneris ir pasakys, ką darėme gerai, o ką – blogai. Vis dėlto nemanau, kad žaidėme labai blogai. Kaip ir sakiau, kontroliavome kamuolį, susikūrėme neblogų progų pelnyti įvartį.“


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


Kitas A lygos rungtynes „Sūduva“ žais kovo 15 d. 18 val. Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže su „Kauno Žalgiriu“. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.