G. Matulevičius: „Kuo toliau, tuo viskas turi būti geriau“

G. Matulevičius: „Kuo toliau, tuo viskas turi būti geriau“

Marijampolės „Sūduvos“ saugas Giedrius Matulevičius teigia, kad pirmosios A lygos rungtynės, per kurias 1:0 buvo palaužta Gargždų „Banga“, buvo sunkios, nes komandai dar trūksta susižaidimo.

Ugnė Milišauskaitė
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

„Rungtynių baigtį nulėmė vienas įvartis. Manau, trūksta susižaidimo, išėjimo į kontratakas, puolimo, greitesnių perdavimų ar smūgiavimo į vartus. Ne viskas sekėsi, ne viskas klijuojasi, – po mačo kalbėjo futbolininkas. – Komandai dar reikia laiko. Kuo toliau eisim į priekį, tuo, manau, viskas tik gerės.“


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


Pastarąjį kartą A lygos čempionate „Banga“ rungtyniavo 2014 metais, tačiau „Sūduva“ su gargždiškiais pernai susitiko LFF taurės turnyro finale (marijampoliečiai finalą laimėjo 4:0).

„Kaip ir tikėjomės, „Banga“ paliko tikrai neblogą įspūdį. Gerai organizuota komanda, stengėsi neduoti mums žaisti, gynėsi. Manau, jiems šis planas pasisekė, – varžovus vertino G. Matulevičius. – Taurės turnyro finalo rungtynės vyko, galima sakyti, sezono pabaigoje. Mes buvome susižaidę, geros formos, nepalikome varžovams jokių vilčių. Šį kartą tai buvo pirmosios čempionato rungtynės, sezonas dar tik prasidėjo. Tai ir buvo didžiausias skirtumas.“

Saugas teigė , kad visi komandoje stengiasi įgyvendinti tai, ko reikalauja treneris, dirba treniruotėse ir žengia į priekį. Artėjančiam mūšiui su „Kauno Žalgiriu“, kuris per pirmąsias A lygos rungtynes išvykoje net 3:0 nugalėjo Vilniaus „Riterius“, marijampoliečiai nusiteikę labai rimtai.

„Laukia dar vienos sunkios rungtynės, stiprus varžovas. Darysime viską, kad pasiektume gerą rezultatą“, – tvirtino G. Matulevičius.


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


Mačas su Kauno komanda vyks kovo 15 d. 18 val. Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže. Futbolo gerbėjai gali įsigyti išankstinius bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.