Gražu, bet – be įvarčių …

Gražu, bet – be įvarčių …

IMG_0751

Arvi„ futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Manfredas Lukjančukas

Sūduva“ 0 – 0 „Atlantas“

 

 

„Sūduvos“ startinė sudėtis:

I.Kardumas, P.Leimonas, H.Ndongas, A.Jankauskas, V.Slavickas, A.Švrljuga, E.Veliulis, D.Antanavičius, O.Verbickas, R.Vėževičius, M.Altiparmakovskis

 

 

Įtampa prie „Atlanto“ vartų kilo jau 3-ią  rungtynių minutę, kai pavojingai iš baudos smūgio siųstą kamuolį svečių vartininkas Deividas Mikelionis  nukreipė į kampinį.

 

 

14-ąją minutę „Sūduvos“ sirgaliai šoktelėjo iš savo vietų. Puikiai „iš eigos“ prasmūgiavo Ovidijus Verbickas ir nuo įvarčio klaipėdiškius apsaugojo tik akrobatiškas vartininko šuolis.

 

 

Kėlinio viduryje teisėjui prireikė išsitraukti ir geltonas korteles. Jos buvo parodytos abiejų komandų žaidėjams – Povilui Leimonui („Sūduva“) ir Andrejui Paniukovui („Atlantas“).

 

 

Antroje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė „Sūduvos“ ekipa. Marijampoliečių išpuoliai darėsi vis pavojingesni ir atkaklesni.

 

 

28-ą minutę pavojingą „Sūduvos“ žaidėjo reidą nutraukęs Domantas Šimkus taip pat buvo  nubaustas geltona kortele.

 

 

33-ią minutę vėl efektingai sužaidė Ovidijus Verbickas puikiai „susitvarkęs“ krašte su gynėju ir atlikęs pavojingą perdavimą. Neužilgo – vėl „gaisras“ svečių baudos aikštelėje, pasibaigęs teisėjo užfiksuota nuošale.

 

 

43-ią minutę pirmu pavojingu „šūviu“ atsakė „Atlantas“. Klastingą Donato Kazlausko smūgį Ivanas Kardumas atrėmė.

 

 

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

 

 

Antrąjį kėlinį aktyviai pradėjo svečiai. 47-ą minutę pavojingai iš toli smūgiuoja Donatas Kazlauskas- kamuolys lekia virš vartų.

 

 

49-ą minutę už per daug aktyvią dvikovą svečių baudos aikštelėje įspėjamas Henris  Ndongas.

 

 

50-ą minutę po kampinio pavojus kilo jau prie „Atlanto“ vartų, bet svečiams vargais negalais pavyko apsiginti.

 

 

54-ą minutę geltona kortelė rodoma „Atlanto“ saugui Donatui Kazlauskui.

 

 

56-ą minutę – pirmasis keitimas svečių gretose. Vietoj Donato Kazlausko aikštėje – A Čiofu.

 

 

62-ą minutę vietoje Roberto Vėževičiaus į aikštę žengė Artiomas Gurenko. Svečių gretose vietoj Domanto Šimkaus pasirodo Vytas Gašpuitis.

 

 

Kėlinio viduryje abo komandos stengėsi atakuoti, kamuolys aikštės viduryje neužsibūdavo.

 

 

71-ą minutę vietoje Marjano Altiparmakovskio aikštėn žengia Karolis Laukžemis. Netrukus jis sulaukia gero Artiomo Gurenkos perdavimo, bet smūgiuoti sutrukdo gynėjas.

 

 

73-ią minutę „Sūduva“ atlieka trečiąjį keitimą. Aktyviai žaidusį Domantą Antanavičių pakeitė Giedrius Matulevičius..

 

 

75-ą minutę puikią ataką surengė „Sūduva“. Po puikaus Ovidijaus Verbicko perdavimo Karolis Laukžemis įsiveržia į baudos aikštelę ir  stipriu smūgiu sudrebina vartų konstrukciją. Antru bandymu Giedriaus Matulevičiaus smūgiuotą  kamuolį blokuoja gynėjai.

 

 

78-ą minutę atliekamas paskutinis keitimas šiose rungtynėse. Vietoje Andrejaus Paniukovo Sarsanija kovon meta Roką Gedminą.

 

 

90-ą minutę kampinis prie „Atlanto“ vartų baigiasi staigia svečių kontrataka, pro šalį smūgiuoja Vereščiakas.

 

 

Tuoj pat puikion pozicijon varžovų baudos aikštelėje išvedamas Ovidijus Verbickas, tačiau jis kiek sudelsia ir svečiai apsigina.

 

 

Per pridėtą laiką dar pavojingai į vartų plotą smūgiuoja Karolis Laukžemis, bet „Atlanto“ vartus ginantis Deividas Mikelionis ir šį kartą „nepramušamas“.

 

 

Rungtynės baigiasi rezultatu 0:0.

Save

Save