Elitinės jaunių lygos atkeliauja ir Marijampolėn

Elitinės jaunių lygos atkeliauja ir Marijampolėn

IMG_7010

 

Elitinės jaunių futbolo lygos kovų sulauks ir Marijampolė. Šeštadienį kviečiame į „Arvi” futbolo maniežą palaikyti Marijampolės jaunimą dvikovose su stipriais varžovais. Abiejų mūsiškių komandų taškų kraičiai jau  netušti, tikimės, jog po savaitgalio kovų jie dar papilnės.

 

Pirmieji, 11:00 savąsiais rungtynes pradės EJL U-17 futbolininkai. Marijampolės „Sūduvos” U-17 komanda sulauks svečių iš Vilniaus „Žalgirio” U-17. Marijampoliečiai praeitame ture iškovojo pirmuosius tris taškus, išvykoje 3:0 nugalėję Vilniaus „BFA-Granito“U-17 ekipą  ir šiek tiek „pasaldino” pralaimėjimo pirmajame ture kartėlį.

 

„Sūduva” U-17 ekipos treneris Algimantas Dvareckas liko patenkintas vaikinų nusiteikimu praėjusio turo rungtynėse. „Rungtynes pradėjome kovingai, jau pačioje pradžioje turėjome gerą momenta įmušti. Tąkart nepavyko, bet kiek vėliau pirmąjį komandos įvartį naujajame sezone įmušė Linas Zingertas. Išsiveržę priekin įgavome pasitikėjimo, ramybės, sukūrėme dar progų, iš kurių dvi realizavo tas pats Linas.” Taigi, – su pirmaja pergale ir pirmuoju lygos „hat–tricku”!

 

Tikimės, jog tinkamas komandos nusiteikimas bei kovingumas niekur nedings ir šeštadienį 😉

 

 

Tuo tarpu 13:00 į „Arvi” maniežo aikštę žengs šeimininkų, Marijampolės „Sūduvos“ U-19 ir Gargždų „Bangos“ U-19 vienuolikės. Gargždiškiai, gal kai kam ir netikėtai, pirmenybėse startavo dvejomis pergalėmis ir yra turnyrinės lentelės viršuje. Marijampolės vaikinams startas irgi pavyko – 5 taškai kalba patys už save.

 

 

Praeito turo rungtynėse marijampoliečiai rezultatu 2:0 nugalėjo Vilniaus BFA komandą. Pasak komandos trenerių, dvikova buvo labai kovinga, atkali ir nervinga. Smagu, kad marijampoliečiai parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo nugalėti svečiuose. Pergalingų įvarčių autoriai – Deividas Šliokaitis, pirmasis suskubęs prie atšokusio kamuolio, ir šaltakraujiškai 11m baudinį realizavęs komandos kapitonas Tomas Janušauskas.

 

 

Vienas iš komandos trenerių – Andrius Larčenka neabejoja, kad geras startas pirmenybėse suteikė daug teigiamų emocijų, padidino žaidėjų pasitikėjimą savo jėgomis bei motyvaciją. Kovingo žaidimo, teigiamo rezultato treneris laukia ir šeštadienį.

 

 

Tikimės to ir mes bei kviečiame palaikyti jaunuosius „Sūduvos“ futbolininkus.

Save

Save

Save

Save