Giorgio Russo: „Jei „Sūduva“ demonstruoja gerą žaidimą, gali įveikti visus varžovus“

Giorgio Russo: „Jei „Sūduva“ demonstruoja gerą žaidimą, gali įveikti visus varžovus“

??????????????????????Marijampolės „Sūduva“ rytoj Šiaulių savivaldybės stadione „Smscredit.lt“ A lygos rungtynėse susitiks su „Šiaulių“ ekipa. Tiek aikštės šeimininkams, tiek marijampoliečiams tai bus jau trečios rungtynės per vieną savaitę.

 

Prieš artėjančias rungtynes savo mintimis apie komandos žaidimą ir būsimas rungtynes pasidalino legionierius iš Italijos Giorgio Russo.

 

Legionierius dažniausiai rungtynėse į aikštę žengdavo po keitimų, tačiau paskutinėse trejose rungtynėse Giorgio Russo aikštėle rungtyniaudavo nuo pat pirmų minučių. „Sūduvos“ saugas neslėpė, kad jam parankiau žaisti nuo pirmų minučių, nei žengti į aikštelę po keitimo.

„Man asmeniškai parankiau žaisti nuo pat rungtynių pradžios, nes tada turiu daugiau laiko ir galimybių perprasti varžovo žaidimą. Jei rungtynės pradedi ant atsarginių žaidėjų suolelio ir po keitimo išeini į aikštę, tada reikia laiko, kol įsilieji į žaidimą. Žinoma, kartais geriau žaisti išbėgus į aikštę po keitimo, bet man palankiau žaisti startinėje sudėtyje.“

 

Marijampolės „Sūduvos“ saugas teigė, kad komanda dabar žaidžia geriau, nei trečiame čempionato rate ir siekia sėkmingą seriją pratęsti.

„Trečiame rate buvo sunkių rungtynių. Pavyzdžiui žaidžiant su „Dainava“, kai žinai, kad privalai laimėti, o varžovas tik ginasi, kartais būna sunku psichologiškai. Jei nepavyksta įmušti greito įvarčio, kartais pradedi nervuotis ir ne visada priimi geriausius sprendimus. Manau, kad šiuo metu mes žaidžiame geriau ir privalome tęsti sėkmingą žaidimą toliau.“

 

Legionierius sakė, kad žaidžiant prieš visus varžovus reikia atiduoti visas jėgas ir žaisti kaip įmanoma geriau. Tokiu atveju „Sūduva“ yra pajėgi įveikti bet kurį varžovą A lygoje.

„Aš nekreipiu daug dėmesio  į varžovų žaidimą. Mes patys privalome žaisti geriausią savo žaidimą ir tada galime laimėti prie visus varžovus. Nesvarbu prieš ką žaidi, prieš „Žalgirį“ ar prieš „Šiaulius“, bet turi sužaisti geriausiai kaip gali. Manau, kad svarbiausiai susikoncentruoti ties savo žaidimu ir siekti pergalės.“

 

Abiems komandoms tai bus jau trečios rungtynės vienos savaitės eigoje. Giorgio Russo pripažino, kad fiziškai nėra lengva atlaikyti tokį krūvį.

„Žinoma, tai šiek tiek sunku, bet abiems komandoms sąlygos buvo panašios. Manau, kad turime žaisti protingai ir tada viskas bus gerai.“