Šiaulių „Šiauliai” 2-4 Marijampolės „Sūduva”

4′ [1-0] N. Tokič

8′ [1-1] G. Russo

24′ [2-1] N. Tokič

54′ [2-2] M. Šoblinskas

76′ [2-3] G. Russo

82′ [2-4] M. Šoblinskas

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Ugge, I. Tsyvilko, V. Bagdanavičius, M. Činikas, M. Šoblinskas, A. Vaskela (46′ K. Chvedukas), V. Baranovskij (54′ M. Grigaravičius), G. Russo, C. Martinez (75′ T. Snapkauskas), T. Radzinevičius.

„Šiauliai”: A. Stinca, V. Gašpuitis, E. Jasaitis, J. Moroz (62′ D. Medžiaušis), R. Gedminas, T. Vitukynas, S. Caraulan (66′ A. Juozapaitis), S. Babič, A. Renusas (46′ T. Kozubaev), V. Borovskij, N. Tokič.

Marijampoliečiams rungtynės prasidėjo šaltu dušu. Jau 4 minutę įvartis krito į Džiugo Bartkaus ginamus vartus. Greitos atakos metu patogų perdavimą gavęs Niko Tokič vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Po kelių minučių Carlos Martinez turėjo gerą šansą išlyginti rezultatą. Valentin Baranovskij prasiveržė kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Carlos Martinez smūgis skriejo greta virpsto.

Labai panašią ataką „Sūduva” surengė dar kartą. Tik šioje atakoje, vietoje Carlos Martinez atsidūrė Giorgio Russo. Legionierius iš Italijos pelnė įvartį ir rezultatą išlygino.

11 minutę komandą išgelbėjo Džiugas Bartkus. „Šiaulių” saugas Rokas Gedminas smūgiavo iš toli ir kamuolys skriejo labai pavojingai, tačiau Džiugas Bartkus pirštų galais kamuolį nukreipė už galinės linijos.

24 minutę dar vienas įvartis krito į „Sūduvos” vartus. Gavęs puikų perdavimą iš komandos draugo, „Šiaulių” puolėjas Niko Tokič atsidūrė vienas prieš Džiugą Bartkų ir nestipriu, bet tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

29 minutę greitos atakos metu Valentin Baranovskij prasiveržė dešiniu atakos kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur laisvas buvo Carlos Martinez, tačiau jo smūgis buvo netikslus.

36 minutę po Mariaus Činiko perdavimo iš dešinio atakos krašto galva puikiai smūgiavo Tomas Radzinevičius, tačiau „Sūduvos” puolėjo smūgį kojomis atrėmė vartininkas.

40 minutę dar kartą savo meistriškumą pademonstravo „Šiaulių” vartininkas Andrei Stinca, kuris dar kartą išgelbėjo komandą po Mariaus Šoblinsko tolimo smūgio.

Jau po minutės iš patogios padėties mušė Carlos Martinez, tačiau ispano smūgis skriejo virš vartų.

Pirmasis kėlinys pasibaigė varžovams turint vieno įvarčio pranašumą.

54 minutę atšokusį kamuolį baudos aikštelės prieigose susistabdė ir tiksliai į vartų kampą smūgiavo „Sūduvos” saugas Marius Šoblinskas.

Antrame kėlinyje marijampoliečiai žaidė aktyviau, kontroliavo kamuolį ir turėjo daugiau progų pasižymėti. Antrojo kėlinio metu vyravo greitas žaidimas.

76 minutę vienos iš greitų atakų metu po Tomo Radzinevičiaus perdavimo kamuolį galva į tinklą nukreipė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse pelnės Giogrio Russo.

82 minutę taip pat savo antrą įvartį šiandien pelnė puikią kombinaciją su Mindaugu Grigaravičium sužaidęs Marius Šoblinskas.

87 minutę po vienas prieš vartininką iššoko Marius Činikas, bet kampas iš kurio smūgiuoti „Sūduvos” žaidėjui buvo gana aštrus ir vartininkui kamuolį pavyko atmušti.

Po labai sunkios kovos Marijampolės „Sūduvai” pavyko įrodyti savo pranašumą rungtynėse prieš „Šiaulius”. Susitikimas baigėsi 2:4 „Sūduvos” naudai.