G. Matulevičius: „Smagu, kai palaiko tiek žiūrovų“

G. Matulevičius: „Smagu, kai palaiko tiek žiūrovų“

Marijampolės „Sūduvos“ saugas Giedrius Matulevičius su Razgrado „Ludogorec“ žaidė visas 90 min. ir tai buvo netikėta net pačiam neseniai po traumos atsigavusiam futbolininkui.

Medikai prognozavo, kad futbolininkas dėl keturgalvio raumens II laipsnio plyšimo nerungtyniaus apie 3 savaites ir į aikštę galės žengti tik pačioje rugpjūčio pabaigoje, tačiau G. Matulevičius atsigavo anksčiau.

„Prie komandos prisijungiau tik, kai ji grįžo iš Bulgarijos, tad žaidimas nuo pirmų minučių buvo staigmena. Labai malonu, kad treneris pasitikėjo, tikiuosi, nenuvyliau, – sakė futbolininkas.

Rungtynių pabaigoje saugas kurį laiką gulėjo ant žolės, tačiau tai nebuvo traumos pasekmė – tiesiog mėšlungis sutraukė raumenį.

„Buvo sunkios rungtynės, pirmajame kėlinyje nelabai sekėsi daryti tai, ką planavome, bet po pertraukos viskas pasikeitė, atsirado ir progų įvarčiui pelnyti. Treneris per pertrauką sakė, kad neturime kur trauktis, reikia eiti į priekį, spausti juos, stengtis uždirbti kampinį ir įmušti įvartį. Gaila, kad nepavyko, – rungtynes apibūdino G. Matulevičius.

Futbolininkas taip pat džiaugėsi, kad per Europos lygos rungtynes „Sūduvą“ palaikė daug aistruolių.

„Tai jaučiasi ir tikrai padeda. Labai norėtųsi, kad ir į A lygos rungtynes ateitų tiek žmonių“, – aistruolius kvietė „Sūduvos“ saugas.