Europos lygos dalyvių mūšis kelyje LFF taurės link – laukia „Trakų“ barjeras

Europos lygos dalyvių mūšis kelyje LFF taurės link – laukia „Trakų“ barjeras

Sekmadienį nuo 19.30 val. Marijampolės „Sūduva“ savo stadione kovos su „Trakais“ dėl kelialapio į LFF taurės turnyro pusfinalį.

Ši dvikova turi kelti ypatingą futbolo gerbėjų susidomėjimą, nes pirmą kartą po kovų Europos taurės taurės turnyre susitiks puikiai šiose varžybose pasirodę Lietuvos klubai.

„Sūduva“ Europos lygoje eliminavo iki šiol Baltarusijos čempionate pirmaujantį Soligorsko „Šachtior“ (0:0 – išvykoje, 2:1 – namie), Latvijos čempionate antrąją vietą užimančią „Liepaja“ (2:0 – išvykoje, 0:1 – namie) bei Šveicarijos „Sion“ (3:0 – namie, 1:1 – išvykoje) ir tik atkrintamajame etape turėjo pripažinti 6 metus iš eilės Bulgarijos čempionate dominuojančio Razgrado „Ludogorec“ pranašumą (0:2 – išvykoje, 0:0 – namie).

Tuo metu „Trakai“ Europos lygos atrankos pirmajame etape iš kovų pašalino Škotijos „St. Johnstone“ (2:1 – išvykoje, 1:0 – namie), antrajame – Švedijos „Norrkoping“ (1:2 – išvykoje, 2:1 (baudiniai – 5:3) – namie) ir tik trečiajame nusileido Albanijos „Shkendija“ (2:1 – namie, 0:3 – išvykoje).

Europos lygos turnyro metu savo vertę itin išaugino „Trakų“ puolėjas iš Rusijos Maksimas Maksimovas. 7 įvarčius kovose su Škotijos, Švedijos ir Albanijos klubais pelnęs legionierius iki šiol dalinasi pirmąją vietą rezultatyviausių Europos lygos žaidėjų sąraše su Richmondu Boakye iš Belgrado „Crvena Zvezda“.

A lygoje Marijampolės ir Trakų komandos šį sezoną susitiko 2 kartus. Pirmasis mačas kovo 16-ąją „Sūduvos“ manieže baigėsi lygiosiomis 1:1, o gegužės 31-ąją Vilniuje „Trakai“ laimėjo 2:0.

LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje žaidžiamos tik vienerios rungtynės, tad viena iš mačo dalyvių – „Sūduva“ arba „Trakai“ – sekmadienį baigs kovą dėl prestižinio trofėjaus.

Kviečiame visus „Sūduvos“ gerbėjus į stadioną palaikyti komandą kovoje su principiniu varžovu!

Bilietai į rungtynes kainuoja tik nuo 1,5 euro.

Vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos (renginio vietoje reikia pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Be to, 5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų).

„SŪDUVA“ – KOMANDA, NUSIPELNIUSI JŪSŲ PALAIKYMO PER VISAS RUNGTYNES!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!