G.Jarmalavičius: „Vėlyvas pavasaris gadina mūsų nuotaiką“

G.Jarmalavičius: „Vėlyvas pavasaris gadina mūsų nuotaiką“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį, kovo 30 dieną, savo aikštėje žais „Smscredit.lt A lygos“ ketvirtojo turo rungtynes su Alytaus „Dainavos“ komanda. Fksuduva.lt apie būsimą mačą pasikalbėjo su Alytaus komandos treneriu Gedeminu Jarmalavičiumi.

 

Trenerio teigimu, komandos emocinė buklė po pergalės prieš Gargždų „Bangą“ pagerėjo, tačiau aikštės problema tebekamuoja.

 

„Taip, nuotaikos komandoje po pergalės prieš „Bangą“ yra geresnės. Tačiau mus labai slegia toks pavasaris. Neturime, kur treniruotis, aplinkui tik ledas ir sniegas. Tai šiek tiek gadina mūsų nuotaiką. Girdėjau, kad po Šv. Velykų galima tikėtis šiltesnių orų, labai to tikimės. Didžiausia mūsų komandos problema yra aikštės neturėjimas. Vykome treniruotis į Kauną ir tai davė teigiamų rezultatų – įveikėme „Bangą““.

 

„Kaip studentui trūksta vienos nakties pasiruošti egzaminui, taip mums trūksta poros savaičių kokybiškų treniruočių, kad būtume geros sportinės formos. Tačiau yra dalykų, kuriais galima pasidžiaugti – tai vyrų rodomas noras, pastangos, kovingumas. Turbūt reikėtų jiems už tai padėkoti.“

 

G.Jarmalavičius teigė, kad dėl aikštės trūkumo kol kas nepavyko tinkamai įvertinti į peržiūrą atvykusių žaidėjų pajėgumo.

„Į peržiūrą atvykę žaidėjai dar treniruojasi pas mus. Jų vertinti negaliu, nes mačiau žaidžiančius tik tarp sniego ir ledo. Taip, jie bendrauja maloniai, elgiasi profesionaliai. Galiu pasakyti tiek ( juokiasi ).

 

2008-2009 metais už „Sūduvos“ komandos vairo stovėjęs strategas teigė, kad nepaisant pasikeitimų, Marijampolės komandos turi galimybių kovoti dėl aukštų vietų čempionate.

„Apie „Sūduvą“ visuomet atsiliepiu tik gerai. Tai nauja, kitokia komanda nei buvo pernai. Esu tikras, kad Marijampolės ekipa kovos dėl labai aukštų apdovanojimų šiame sezone.“

 

Paklaustas apie čempionatų pradžioje nustebinusius dalykus G.Jarmalavičius užsiminė apie Klaipėdos „Atlanto“ klubą.

„Turbūt nieko naujo nepasakysiu, bet prie nustebinusių dalykų galbūt priskirčiau tokią sėkmingą Klaipėdos „Atlanto“ sezono pradžią. Kita vertus, tai ne visai staigmena. „Atlantas“ kokybiškai ruošėsi sezonui – dukart buvo išvykęs į užsienį ir treniravosi ant natūralios vejos, taip pat dirbo ir Marijampolėje. Nuo pat pradžių matėsi rimtas jų požiūris į darbą ir tai davė naudos. Sunku pasakyti, kaip Klaipėdos komandai sezonas klostysis toliau, bet ji turėtų būti virš vidutinių komandų.“

 

Apie savo ir kitų komandų tikslus treneris sakė: „Šiame sezone galima išskirti keturias komandas – „Žalgirį“, „Ekraną“, „Sūduvą“ ir „Atlantą“. O likę klubai kovos dėl geresnių vietų lentelės viduryje. Mūsų tikslas yra išlikti A lygoje. Stabilizuoti klubo padėtį visomis.“

 

V.Knyzelio nuotrauka.