Anonsas: „Sūduva“ – „Dainava“

Anonsas: „Sūduva“ – „Dainava“

Jarmalavičius 2013Pertrauka „Smscredit.lt A lygoje“ artėja į pabaigą ir aštuonios iš devynių čempionate dalyvaujančių komandų ruošiasi ketvirtojo turo kovoms. Priverstinio poilsio šįkart „išėjo“ Pakruojo „Kruojos“ komanda. Tuo tarpu Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų laukia kova su Alytaus „Dainavos“ klubu.

 

Marijampolės „Sūduvos“ ir Alytaus „Dainavos“ ekipos sezoną pradėjo permainingai. Didelių pasikeitimų ir traumų nulemtas lėtas marijampoliečių startas leido per pirmuosius tris turus savo sąskaitą papildyti keturiais taškais. „Dainavos“ komanda pirmąsias dvi rungtynes Panvėžio „Ekranui“ ir Pakruojo „Kruojai“ pralaimėjo bendru rezultatu 1-5, tačiau trečiojo turo rungtynėse atsigriebė žaisdami su Gargždų „Bangos“ komanda, kurią įveikė rezultatu 3-0.

 

„Dainavos“ klubą šiame sezone link pergalių stengiasi vesti ne vieną klubą pakeitęs treneris Gediminas Jarmalavičius. Šis futbolo specialistas yra vadovavęs „Sūduvos“, Tauragės „Tauro“ ir „Šiaulių“ ekipoms.

 

Pagrindiniai „Dainavos“ gynybos ramsčiai yra vartininkas Aurimas Dubickas ir kiek labiau patyrę gynėjai Deividas Padaigis bei Darius Cibulskas. Pavojų prie varžovų vartų nuolat kelia  Mindaugo Straukos bei Pauliaus Sakalio duetas.

 

Alytaus „Dainavos“ oficiali svetainė kovo 26 dieną paskelbė, kad į klubo peržiūrą atvyko trys užsieniečiai – Akil Defreitas iš Trinidado ir Tobago, Malio kilmės prancūzas Soumaila Keita ir Kirgizijos futbolininkas Claude Maka.

 

Taigi „Sūduvos“ ir „Dainavos“ komandos kovoje dėl pergalės susitiks kovo 30 dieną 19 valandą. Rungtynių vieta – Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos maniežas. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!

 

V.Knyzelio nuotrauka.