Elitinės lygos lyderių akistatoje „Sūduvos U-18” pergalė

Elitinės lygos lyderių akistatoje „Sūduvos U-18” pergalė

 

„Arvi” futbolo aikštynas

Rungtynių teisėjas – Artūras Šnekutis

Marijampolės „Sūduva U-18” 3-2 FC „Šiauliai U-18”

7′ [0-1]

20′ [1-1] M. Kardokas

24′ [2-1] E. Puzara

33′ [2-2]

34′ [3-2] M. Radzevičius

 

 

Startinė marijampoliečių sudėtis: R. Mikalainis, D. Antanavičius, I. Mekhrabov (58′ E. Cikanavičius), A. Černius, T. Klimavičius, K. Žukauskas, S. Rekašius, E. Puzara, M. Radzevičius, M. Kardokas, E. Dubickas.

 

Rungtynių pradžioje šiauliečiai žaidė aktyviau. Jie spaudė „Sūduvos U-18” futbolininkus visose aikštės zonose. Svečiams aktyvesnis žaidimas davė naudos. Jau 7 rungtynių minutę iš maždaug 20 metrų tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą „Šiaulių U-18” žaidėjas nuginklavo Remigijų Mikalainį.

 

Pirmas rungtynių 20 minučių kontroliavo svečiai iš Šiaulių. Jaunieji „sūduviečiai” didžiąją laiko dalį buvo priversti gintis ir laukti varžovų klaidų. Vienas pavojingas momentas prie „Šiaulių U-18” vartų kilo, kai Edvinas Puzara suklaidinęs kelis gynėjus prasiveržė kraštu ir atliko „aštrų” perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolio niekas nepasiekė.

 

20 minutę Markas Kardokas išlygino rungtynių rezultatą. Iš maždaug 8 metrų atstumo marijampoliečių puolėjas smūgiavo tiksliai.

 

Po praleisto įvarčio šiauliečiai sutriko. Tuo sugebėjo pasinaudoti „Sūduvos U-18” saugas Edvinas Puzara. Jis baudos aikštelės prieigose perėmė kamuolį, įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo tiksliai, taip išvesdamas komandą į priekį.

 

33 minutę Tadas Klimavičius prasižengė prie pat marijampoliečių baudos aikštelės prieigų. „Šiauliai U-18” tuo pasinaudojo ir tiksliu smūgių virš sienelės pelnė įvartį.

 

Rezultatas lygus buvo vos minutę. Mangirdas Radzevičius tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės krašto vėl išvedė marijampoliečius į priekį.

 

Pirmam kėliniui artėjant į pabaigą marijampoliečiai turėjo dar vieną gerą progą pasižymėti. Edvinas Puzara smūgiavo iš toli, jo smūgiuotas kamuolys nuo žemės atšoko prieš pat vartininką, kuris tik atmušė kamuolį. Pirmas prie kamuolio suskubo Markas Kardokas, tačiau jo smūgį iš aštraus kampo sugavo vartininkas.

 

Pirmas kėlinys baigėsi rezultatyviu rezultatu – 3:2 marijampoliečių naudai.

 

Antro kėlinio pradžioje žaidimas buvo permainingas, abi komandos žaidė apylygiai. Keletą progų turėjo „Šiauliai U-18”, tačiau jų neišnaudojo.

 

Markas Kardokas 56 minutę turėjo puikią progą persvarą padidinti. Edgaras Dubickas apžaidęs varžovų gynėją atliko perdavimą laisvam buvusiam M. Kardokui, tačiau jis nesugebėjo susitvarkyti kamuolio, šiek tiek jį perlaikė, o poto sekęs smūgis iš nepatogios padėties skriejo virš vartų.

 

68 minutę Eitvydas Cikanavičius prasiveržė kairiu atakos kraštu, įbėgo į baudos aikštelę ir smūgiavo kaire koja, tačiau kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

 

Antrasis kėlinys vyko apylygiai, daugiausiai aikštės viduryje ir progų įvarčiams įmušti abi komandos neturėjo daug.

 

Nors pirmame kėlinyje buvo įmušti net 5 įvarčiai, tačiau antrame žiūrovai neišvydo nei vieno. Elitinės U-18 lygos lyderių akistata baigėsi „sūduviečių” pergale rezultatu 3:2.