Būsimas varžovas: Vilniaus „MRU“

Būsimas varžovas: Vilniaus „MRU“

FK_MRUMarijampolės „Sūduva“ ateinantį antradienį pradės savo pasirodymą šių metų Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyre. Marijampoliečiai, kaip ir didžioji dalis „Smscredit.lt“ A lygos klubų kovas LFF taurėje pradės nuo IV (aštunfinalis)  turnyro etapo.

 

Burtai lėmė, kad „Sūduvos“ varžovai bus LFF I lygos lyderis Vilniaus „MRU“ futbolo klubas. Burtai taip pat lėmė, kad „sūduviečiai“ rungtyniaus išvykoje. Rungtynės tarp „MRU“ ir „Sūduvos“ vyks antradienį, 15 valandą, Lietuvos futbolo federacijos stadione.

 

Vilniaus „MRU“ kolkas žengia pirmoje vietoje I lygos pirmenybėse ir neslepia ambicijų kitais metais žaisti aukščiausioje šalies futbolo lygoje. I lygoje sužaidus 27 turus vilniečiai yra surinkę 54 taškus ir artimiausius persekiotojus lenkia dviem taškais ir turi gerus šansus išlaikyti pozicijas.

 

Vilniečiai LFF taurės turnyre žaidžia nuo I etapo. I etape vilniečiai be didesnių sunkumų rezultatu 7:2 įveikė III lygoje rungtyniaujančius Rokiškio „Rokiškio“ futbolininkus. II etape varžovas buvo rimtesnis. Vilniečiai dėl patekimo į III etapą susitiko su taip pat I lygoje rungtyniaujančiais bei taip pat dėl pirmos vietos kovojančius Kauno „Stumbro“ futbolininkus. Po atkaklios kovos „MRU“ palaužė kauniečių pasipriešinimą ir iškovojo pergalę rezultatu 3:2. III etapo burtai vilniečius suvedė su I lygos vidutiniokais „Šilutės“ futbolininkais. „MRU“ pavyko iškovoti pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

 

Vilniaus „MRU“ klubo vadovas Gediminas Paberžis po burtų ceremonijos džiaugėsi, kad komanda turės progą žaisti su A lygos klubu.

„Labai įdomu, kad teks susigrumti su pajėgia A lygos komanda ir manau, kad bus tikrai neblogos rungtynės. Mums tai bus gera „repeticija“ prieš planuojamą debiutą kitų metų A lygos čempionate. Kitaip sakant, išbandysime savo jėgas su aukščiausio Lietuvos lygio komanda.“

 

Gediminas Paberžis neslėpė, kad „MRU“ komanda dar nėra pasiruošusi rimtai kovoti dėl LFF taurės trofėjaus.

„Reikia pripažinti, kad mes turime tai ką  turime ir pretenzijos į taurės laimėjimą būtų kaip ir per didelis noras, bet sužaisti su A lygos komanda ir pažiūrėti ko mes esame verti. Dėl šios priežasties esame patenkinti burtais.“

 

LFF taurės IV etapo rungtynės tarp Vilniaus „MRU“ ir Marijampolės „Sūduvos“ klubų vyks antradienį, 15 valandą, LFF stadione.