FK „Sūduva” – FK „Utenis”: statistika

FK „Sūduva” – FK „Utenis”: statistika

statistika

 

Marijampolės „Sūduvai“ nesiseka išbristi iš duobės. Marijampoliečiai per pastarąsias šešerias rungtynes iškovojo tik penkis taškus ir suprastino savo padėtį „Smscredit.lt A lygos“ turnyrinėje lentelėje.

 

Praėjusį savaitgalį „Sūduva“ namuose netikėtai nusileido Utenos „Uteniui“. 58 minutę „Utenis“ liko rungtyniauti mažumoje – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas gynėjas Gabrielius Zagurskas. Praradę gynybos ramstį uteniškiai nepasimetė ir vos po trijų minučių išsiveržė į priekį. Po kampinio tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Povilas Krasnovskis. Per likusį rungtynių laiką „Sūduvai“ išnaudoti kiekybinės persvaros nepavyko ir pergalę šventė svečiai iš Utenos.

 

Marijampoliečiams ir vėl priklausė kamuolio kontrolė. Šį kartą „Sūduvos“ futbolininkai su kamuoliu praleido 67 procentus rungtynių laiko. Svečiai iš Utenos kamuolį kontroliavo trečdalį rungtynių laiko – 33 procentus.

 

„Sūduviečiai“ net tris kartus daugiau smūgiavo link varžovų vartų – „Sūduva“ link „Utenio“ vartų atliko 12 smūgių, tuo tarpu varžovai „Sūduvos“ vartams grasino keturis kartus. Vienintelis „Utenio“ smūgis į „Sūduvos“ vartų plotą virto įvarčiu, daugiau smūgių į marijampoliečių vartų plotą nebuvo. Tuo tarpu „Sūduva“ keturis kartus smūgiavo į „Utenio“ vartus.

 

Tiek „Sūduva“, tiek „Utenis“ dažnai pažeidinėjo taisykles. „Sūduviečiai“ prasižengė 11 kartų, o varžovai prasižengė dviem kartais daugiau. Taisyklių pažeidinėjimai atsiliepė abiejų komandų žaidėjams – trys „Sūduvos“ futbolininkai prieš save išvydo geltonas korteles, o „Utenio“ gretose du žaidėjai buvo nubausti geltonomis kortelėmis bei Gabrielius Zagurskas už antrąją geltoną kortelę buvo išvytas iš aikštės.

 

Sėkmingiausiai asmeniškai rungtynės Marijampolėje susiklostą „Sūduvos“ gynėjui Maximiliano Ugge. Italas laimėjo 89 procentus visų dvikovų (100 procentų oro dvikovų), 97 procentų tikslumu dalino perdavimus komandos draugams (88 tikslūs perdavimai iš 91) bei perėmė šešis kamuolius.

 

Kitas rungtynes Marijampolės „Sūduva“ žais gegužės 26 dieną, Klaipėdoje. Marijampoliečiai susitiks su „Klaipėdos granito“ futbolininkais.