Dubleriai suklupo Jonavoje

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro stadionas

Rungtynių teisėjas – Kęstutis Bartaškevičius

Jonavos „Fajetonas” 2-0 Marijampolės „Sūduva-2”

31′ [1-0] K. Martinaitis

74′ [2-0] K. Martinaitis

Startinės komandų sudėtys:

„Fajetonas”: A. Skorupskas, M. Stankevičius, E. Laškovas, G. Juška, A. Paškevičius, D. Dūda, K. Martinaitis, A. Kulakauskas, V. Chernyakov, E. Makarovas, U. Uscilas.

„Sūduva-2”: J. Popiera, D. Isoda, E. Tamulevičius (77′ M. Kiškėnas), E. Ulevičius, Ka. Žukauskas (46′ Kę. Žukauskas), T. Valukonis (70′ L. Lietuvininkas), A. Breivė, M. Radzevičius, M. Raulynaitis, M. Kardokas, D. Stanaitis (56′ D. Plikis).

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos pietų zonoje „Sūduvos” dubleriai patyrė antrąjį pralaimėjimą. Marijampoliečiai išvykoje nusileido Jonavos „Fajetonui” rezultatu 2:0, abu įvarčius į marijampoliečių vartus įmušė jonaviškių puolėjas Kristijonas Martinaitis.

Rungtynių pradžioje netrūko lygios kovos visoje aikštėje. Abi komandos kelias progas pasižymėti, žaidimas klostėsi apylygiai. Marijampoliečių gretose pasižymėti galėjo Edvardas Tamulevičius ir Tomas Valukonis, tačiau šiek tiek pritrūko tikslumo.

31 susitikimo minutę „Fajetonas” išsiveržė į priekį. Marijampoliečiams suklydus aikštės viduryje Jonavos ekipa surengė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Kristijonas Martinaitis išbėgęs vienas prieš „Sūduvos-2” vartininką Justiną Popierą. „Fajetono” puolėjas sužaidė užtikrintai ir technišku smūgiu nukreipė kamuolį į tinklą.

Po pirmojo kėlinio komandos ilsėtis išėjo jonaviškiams turint vieno įvarčio persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva-2” surengė greitą ir gražią, tačiau ne efektyvią ataką. Mangirdas Radzevičius aikštės viduryje perėmė kamuolį, atliko aštrų perdavimą į kraštą Armandui Breivei, o šis vienu lietimu numetė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam Edvardui Tamulevičiui. Puolėjas slysdamas smūgiavo į vartus, tačiau varžovus nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Po kelių minučių vartų skersinis išgelbėjo ir „Sūduvą-2”. Stipriu smūgiu iš maždaug 13 metrų „Fajetono” žaidėjas pataikė į marijampoliečių vartų konstrukcijas.

74 minutę Jonavos ekipos puolėjas Kristijonas Martinaitis pelnė dublį. Greitos atakos metu „Fajetono” žaidėjai marijampoliečių baudos aikštelėje apžaidė kelis gynėjus, o kamuolio sulaukęs K. Martinaitis nekliudomas smūgiavo tiksliai.

Rungtynės baigėsi rezultatu 2:0 Jonavos „Fajetono” naudai. Po trijų LFF II lygos turų „Sūduva-2” yra iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus.

IMG_7260 IMG_7264 IMG_7268 IMG_7274 IMG_7280 IMG_7288 IMG_7302 IMG_7306 IMG_7311 IMG_7330 IMG_7332 IMG_7337 IMG_7340