FK „Sūduva” – FC „Stumbras”: statistika

FK „Sūduva” – FC „Stumbras”: statistika

statistika

 

Vienuoliktojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ namuose susitiko su Kauno „Stumbro“ futbolininkais. Nors iniciatyva beveik visų rungtynių metu priklausė marijampoliečiams, tačiau 79 minutę „Stumbro“ legionierius Mohamedas Djabrailovas išbėgęs vienas prieš „Sūduvos“ vartininką Paulių Grybauską pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą. Bet aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti – jau per teisėjo pridėtą laiką „Sūduva“ rezultatą išlygino. Ernesto Veliulio perdavimą iš kairiojo atakos krašto vienu lietimu „uždarė“ Tomas Radzinevičius ir komandos pasidalino po tašką.

 

Sekmadienio rungtynėse rungtynių eigos ir kamuolio kontrolė priklausė „sūduviečiams“. Marijampoliečiai su kamuoliu praleido 68 procentus rungtynių laiko, tuo tarpu lygos debiutantai kontroliuodami kamuolį praleido 32 procentus susitikimo laiko.

 

Marijampoliečiai daugiau smūgiavo link varžovų vartų, tačiau „Stumbro“ futbolininkų šūviai buvo tikslesni. Iš aštuoniolikos „sūduviečių“ smūgių į kauniečių vartų plotą skriejo tik keturi. „Stumbras“ atliko šešiais smūgiais mažiau (dvylika bandymų), tačiau į vartų plotą skriejo septyni kauniečių smūgiuoti kamuoliai.

 

„Sūduva“ vienuoliktojo turo rungtynėse kėlė žymiai daugiau kampinių. Marijampoliečiai nuo kampinio žymos smūgiavo net dešimt kartų, tuo tarpu lygos debiutantai „Stumbro“ futbolininkai – tris.

 

Nuo vieno įvarčio kauniečius išgelbėjo virpstas. 9 rungtynių minutę Marko Živkovičius atliko precizišką perdavimą iš krašto Tomui Radzinevičiui, šis įkirto į baudos aikštelę ir vienu lietimu sudrebino „Stumbro“ vartų konstrukcijas.

 

Kauniečiai šiek tiek mažiau prasižengė nei „Sūduvos“ futbolininkai. „Stumbro“ žaidėjai taisykles pažeidė šešis kartus, o marijampoliečiai – devynis. Už pražangą prieš varžovą 35-ąją susitikimo minutę buvo nubaustas Nikola Prebiračevičius, o 89-ąją minutę už smūgį į vartus po teisėjo švilpuko tokios pat nuobaudos sulaukė ir Tomas Radzinevičius.

 

Geriausiai sekmadienio rungtynės „Sūduvos“ gretose susiklostė komandos kapitonui Tomui Radzinevičiui. Puolėjas šiose rungtynėse jau per teisėjo pridėtą laiką išgelbėjo komandą nuo pralaimėjimo ir pelnė jau vienuoliktąjį įvartį per tiek pat sužaistų rungtynių. Susitikime su „Stumbru“ T. Radzinevičius pasižymėjo ir tuo, jog jis kovodamas su varžovų žaidėjais laimėjo 57 procentus oro dvikovų, taip pat net šešis kartus smūgiavo link varžovų vartų (du kartai į vartų plotą).

 

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais artėjantį šeštadienį, gegužės 9 dieną, 17 valandą prieš „Smscredit.lt A lygos“ lyderius „Trakų“ futbolininkus.