Būsimas varžovas: „Trakai“

Būsimas varžovas: „Trakai“

FK_Trakai_logo

 

„Smscredit.lt A lygos“ čempionatas – įsibėjėo, visi lygos klubai jau sužaidę bent po dešimt rungtynių. Dvyliktajame lygos ture futbolo gerbėjų laukia tikras desertas – Vilniuje susigrums „Trakai“ ir Marijampolės „Sūduva“.

 

Tiek „Sūduva“, tiek „Trakai“ rikiuojasi turnyrinės lentelės pirmajame trejete. „Riteriai“ po vienuolikos turų yra surinkę 28 taškus ir pirmauja lygoje, tuo tarpu „Sūduva“ su 21 tašku žengia trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

 

Vienuoliktasis lygos turas komandoms susiklostė skirtingai. „Sūduva“ namuose susitiko su Kauno „Stumbro“ futbolininkais ir nuo pralaimėjimo išsigelbėjo per teisėjo pridėtą laiką. 79-ąją minutę „Stumbro“ legionierius Mohamedas Djabrailovas išbėgęs vienas prieš „Sūduvos“ vartus gynusį Paulių Grybauską pasiuntę kamuolį į apatinį vartų kampą. Tačiau 91-ąją minutę po Ervesto Veliulio perdavimo iš krašto Tomas Radzinevičius vienu lietimu nukreipė kamuolį į „Stumbro“ vartus ir rezultatą išlygino. Tuo tarpu „Trakai“ išvykoje susigrūmė su Pakruojo „Kruoja“. „Riteriai“ jau 36 minutę pirmavo dviejų įvarčių persvara ir šį rezultatą išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Būsimų marijampoliečių varžovų gretose pasižymėjo legionierius iš Baltarusijos Aleksandras Byčianokas ir puolėjas Lukas Kochanauskas.

 

Pirmojo rato tarpusavio rungtynės marijampoliečiams susiklostė nesėkmingai. Pačioje rungtynių pradžioje, po kampinio, nesėkmingai galva sužaidęs Tomas Radzinevičius pasiuntė kamuolį į savo vartus. Nors vėliau iniciatyva priklausė „Sūduvos“ futbolininkams, kurie turėjo ne vieną progą įvarčiui pelnyti, tačiau „Trakams“ pavyko rezultatą išsaugoti ir iš Marijampolės išsivežti tris taškus.

 

Praėjusiais metais „Sūduvos“ ir „Trakų“ akistatose netrūko permainingų ir įdomių rungtynių. 2014 metų „Smscredit.lt A lygos“ pirmame rate, Marijampolėje, tuometinis „Trakų“ žaidėjas Povilas Krasnovskis 93-ąją minutę pelnė komandos pergalingą įvartį. Antrojo rato rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net tris kartus, o 92-ąją minutę Mindaugas Grigaravičius tiksliu smūgiu išplėšė pergalę, marijampoliečiai laimėjo 4:3. Trečiojo rato susitikimas po atkaklios kovos baigėsi be įvarčių, o ketvirtajame lygos ture „Sūduva“ iškovojo pergalę 3:1.

 

Šiame sezone „Trakų“ gretose išsiskiria rusas Jurijus Mamajevas. Legionierius 2015 metų čempionate ne tik yra pelnęs keturis įvarčius, tačiau yra atlikęs net devynis rezultatyvius perdavimus ir pagal šį žaidimo aspektą pirmauja visoje lygoje. „Riterių“ puolėjas Lukas Kochanauskas čempionate įmušęs šešis įvarčius ir yra trečias rezultatyviausias lygos žaidėjas ir nusileidžia tik „Atlanto“ puolėjui Andrėjui Paniukovui ir „Sūduvos“ atakų lyderiui Tomui Radzinevičiui.

 

Dvyliktojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynės tarp Trakų „Trakų“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks artėjantį šeštadienį, 17 valandą, LFF stadione.

 

Rungtynes transliuos futbolo.tv, alyga.lt ir delfi.tv. Kviečiame tiesioginę rungtynių transliaciją stebėti restorane „Pizza Jazz“. Pirmiems dešimt į transliaciją restorane atvykusių žiūrovų padovanosime po kvietimą į penktadienio rungtynes „Sūduva“ – „Atlantas“. Rungtynių transliacijos metu žiūrovai turės progą dalyvauti totalizatoriuje bei laimėti klubo atributikos.