Elitinėje U-19 lygoje marijampoliečiai kovos negailėdami jėgų

Elitinėje U-19 lygoje marijampoliečiai kovos negailėdami jėgų

14115459_1106411402784480_8288628529992172235_o

 

Startuoja naujasis Elitinių jaunimo lygų sezonas.  Vyriausiųjų, U-19 komandų grupėje rungtyniaus ir Marijampolės reprezentantai. Andriaus Larčenkos ir Igorio Kiselevskio treniruojamas jaunimas žada būti „kietu riešutėliu” varžovams.

 

Prieš sezono startą uždavėme kelis klausimus komandos treneriui Andriui Larčenkai.

 

 

  • Treneri, trumpai pristatykite komandą. Kokius keliate tikslus šiame sezone?

 

 

Komandoje treniruojasi 1998m. ir jaunesni – 1999-ų ir 2000-ųjų metų gimimo vaikinai. Pastarieji prie treniruočių prisijungė visai neseniai, tad reikia laiko adaptacijai. Jaunimą treniruojame kartu su treneriu Igoriu Kiselevskiu, dauguma 1999-ų metų žaidėjų – jo auklėtiniai.

Įvertinus visus niuansus, šį sezoną pagrindinis uždavinys – išsaugoti vietą Elitinėje lygoje. Apie medalius galvoti būtų gal kiek per drąsu – tokia realybė. Na, bet visko gali būti, kaip sakoma, sezonas – ilgas, o kamuolys – apvalus.

 

 

  • Kokios pagrindinės problemos? Kas trukdo siekti aukštesnių rezultatų?

 

 

Pasiruošimas sezonui nebuvo visiškai sklandus. Dalis žaidėjų sprendė, ar dar nori ir gali žaisti komandoje. Manau, kad motyvacijos stoka – viena pagrindinių priežasčių, lėmusių gan silpnus rezultatus pastaraisiais metais.

 

 

  • Ankstesniais metais būdavo įvairių situacijų. Bet komanda rasdavo savyje jėgų, rezervų ir lemiamose pirmenybių kovose pasiekdavo savo. Be lyderių tą padaryti būtų sunku. Kuriuos žaidėjus galėtumėte pavadinti kolektyvo lyderiais?

 

 

Be abejo, yra komandoje vaikinų , kurie turi kovotojų charakterius, lyderių savybes. Iš jų norime ir tikimės nemažai. Paminėčiau vartininką Remigijų Mikalainį, Giedrių Jankevičių, Tomą Janušauską. Tai – žmonės, kurie gali vesti komandą paskui save, „uždegti” ją.

 

 Dėkojame už pokalbį ir linkime pasiekti savo tikslus sezone!

 

Pirmose Elitinės U-19 lygos rungtynėse marijampoliečiai išmėgins jėgas su SM „Tauras- Kauno Žalgiris“ ekipa. Susitikimas vyks Kaune, NFA stadione, pradžia – 11:00.

Sėkmės!