Debiutantai nekantriai laukia Elitinės jaunimo lygos starto

Debiutantai nekantriai laukia Elitinės jaunimo lygos starto

17142459_990222341079466_13521579_o

 

Prasideda naujasis jaunimo futbolo lygų sezonas. Šiemet yra suformuotos net keturių amžiaus grupių Elitinės jaunimo lygos. Dvejose iš jų turėsime ir Marijampolės atstovus. Elitinėje U-17 lygoje jėgas išbandys 2001-ųjų m. gimimo ekipa, treniruojama Algimanto Dvarecko.

 

Apie artėjantį pirmenybių startą, lūkesčius, komandos nuotaikas ir šnektelėjome su treneriu.

 

  • Pirmą kartą startuosite varžybose skambiu Elitinės lygos pavadinimu. Ko laukiate iš šio turnyro, ar neslegia didesnė, nei įprasta atsakomybės našta?

 

 

Iš tiesų atsakomybę jaučiame prieš bet kokias varžybas – visuomet norisi pasirodyti kuo geriau. Taip, tai mūsų pirmasis sezonas Elitinėje lygoje, bet jaučiamės pakankamai tvirtai. Sieksime įsitvirtinti lygoje, būti rimtais varžovais visoms lygos komandoms.

 

 

  • Kaip komanda ruošėsi sezonui? Ar viskas pavyko, kaip buvote suplanavę?

 

 

Komanda daugiausiai treniravosi „Arvi” futbolo manieže, buvo užsiėmimų ir gimnastikos salėje. Pasirengimo eigą šiek tiek pakoregavo ir trikdė kai kurių žaidėjų peršalimo ligos. Vienu iš paskutinių pasiruošimo etapų galima pavadinti kovo pradžioje vykusį turnyrą Mažeikiuose. Nors ten teko rungtyniauti su  pajėgiais, kartais ir vyresniais varžovais, komanda parodė charakterį ir tapome turnyro nugalėtojais. Manau, kad tokia žaidybinė patirtis bus naudinga ir artėjančiose pirmenybėse.

 

 

  • Su dauguma varžovų esate pažįstami, teko išmėginti jėgas. Kurias komandas išskirtumėte, pavadintumėte favoritais?

 

 

Tradiciškai stiprios yra Vilniaus komandos, o jų šiemet lygoje- net keturios. Be abejo, reikia pažymėti ir Panevėžio ekipą, kurioje nemažai žaidėjų pretenduoja į Lietuvos rinktinę.

 

  • Kas yra jūsų komandos lyderiai, ar ką nors išskirtumėte kaip labiausiai patobulėjusius?

 

 
Mūsų stiprybė – komandinis žaidimas, atskirai kažko išskirti nenorėčiau. O tobulėjame visi kartu – tiek komandiniame žaidime, tiek ir atskiri žaidėjai savo pozicijose.

 

  • Nepaslaptis, kad pauglystė – sudėtingas periodas. Dažnai treneriai skundžiasi, kad būtent šiuo periodu „nubyra” nemažai vaikų. Ar susiduriate su šia problema?

 

 

Kol kas su šia problema nesusiduriame. Komandoje – 22 žaidėjai. Tikiuosi. kad ir ateityje noro žaisti futbolą nepritruks.

 

  • Kiek žinau, nemaža paspirtis jums – aktyvūs šios vaikų grupės tėveliai. Ar tai padeda, papildomai motyvuoja darbe?


 

Žinoma, kad tai padeda. Aktyvius  tėvelius  pavadinčiau didžiule varomąja jėga. Tai – ir didelė pagalba sprendžiant įvairius organizacinbius klausimus, taip pat  – informacija ir viešinimas internete, socialiniuose tinkluose. Tai – irgi svarbu, ypač šiais technologijų laikais.

 

  • Dėkojame už pokalbį ir linkime ko geriausios kloties prasidedančiame sezone!

 

Pirmąsias Elitinės U-17 lygos rungtynes marijampoliečiai žais kovo 18 dieną Kaune, 13:00. prieš SM „Tauras- Kauno Žalgiris“.

Linkime sėkmės ir laukiame pergalės!

Save