EJL: „Juodasis trečiadienis“ Marijampolėje

EJL: „Juodasis trečiadienis“ Marijampolėje

17916555_1026088440826189_760142156_o

Trečiadienį abiems EJL Marijampolės ekipoms teko patirti pralaimėjimų kartėlį. Tačiau pralaimėjimas pralaimėjimui nelygus. Su šiuo posakiu turbūt sutiktų ir žiūrovai, stebėję trečiadienines rungtynes „Arvi“ futbolo manieže.

 

 

Jaunesniųjų, „Sūduvos“ U-17 vaikinų laukė dvikova su absoliučiais čempionato lyderiais, Panevėžio FA- PRSSG- FK Panevėžys ekipa, nepraradusia iki šiol nė vieno taško. Visgi, marijampoliečiai tinkamai pasiruošė šioms rungtynėms, nemažą laiko tarpą buvo pranašesni už varžovus, sukūrė nemažai pavojingų momentų. Tiesa, lemiamu momentu sportinė sėkmė nusisuko nuo mūsiškių.

 

 

Komandos treneris Algimantas Dvareckas negailėjo gerų žodžių savo auklėtiniams:

„Rungtynes pradėjome šiek tiek susikaustę, bet vėliau įsidrasinome ir turejome keletą gerų progų pasižymėti, bet pritrūko tikslumo, gal ir meistriškumo. Geriausią progą sukūrėme antrame kėlinyje, kai Augustas Dubickas buvo  išvestas vienas prieš vartininką, bet pritrūko šaltakraujiškumo ir smūgis buvo šiek tiek netikslus. Vėliau „meškos paslaugą“ mums matyt padarė varžovų žaidėjui parodyta raudona kortelė (už nesportišką elgesį). Tuo nepasinaudojome, maža to,  dar praleidome įivartį ir atsigriebti iki rungtynių pabaigos nesugebėjome. Bet noriu pagirti visus komandos vaikinus kurie vykdė rungtynių planą ir atidavė visas jėgas aikštėje.“

 

 

 

Panaši buvo ir žiūrovų, stebėjusių rungtynes, nuomonė. „Kuo varžovas pajėgesnis, tuo mūsiškiai geriau nusiteikia ir kovoja. Nors rezultatas nekoks, bet žaidimas – patiko, vaikinai turėjo iniciatyvą ir žaidė geriau už grėsmingus varžovus. Jei toks nusiteikimas bei kovingumas išliks, pergalių ir taškų bus“, – neabejojo pašnekovai.

 

 

 

Tuo tarpu vyresniems, „Sūduvos“ U-19 vaikinams, rungtynes su panevėžiečiais turbūt norėsis kuo greičiau pamiršti. Daug vilčių buvo dėta į šį susitikimą, bet deja… Rezultatas  turbūt byloja daugiau nei kokie nors komentarai – pralaimėta 1:8.

 

 

Visgi komandą treniruojantis Andrius Larčenka, pripažinęs skaudų pralaimėjimą, į neviltį nekrito.:

„Anksti praleisti įvarčiai po grubių gynėjų klaidų „išmušė iš vėžių”. Sužaidėme prasčiausią pirmą kėlinį šiame sezone. Manau, kad žaidėjai tiesiog „perdegė”, nes lūkesčiai prieš šias rungtynes buvo tikrai dideli. Skaudu pralaimėti tokiu rezultatu savo sirgalių akivaizdoje. Panevėžiečiai parodė, kaip reikia žaisti. Visose žaidimo situacijose buvo pranašesni. Žaidė puikų kombinacinį futbolą“, – negailėjo gerų žodžių varžovams treneris.

„Nieko nepadarysi, reikia žiūrėti priekin. Analizuosime rungtynes ir kruopščiai ruošimės sekančiam varžybų turui“, – darbine gaida užbaigė pokalbį treneris.

 

 

Sekančias EJL rungtynes marijampoliečiai žais išvykose. Balandžio 22 dieną „Sūduvos“ U-17 ekipa viešės Šiauliuose, kur rungtyniaus su SG-FA Šiauliai U-17 komanda, įsitaisiusia šalimais turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu U-19 ekipa keliaus į Klaipėdą, kur susirungs su Klaipėdos FM-FK Atlantas U-19 ekipa, esančia taip pat lentelės viršuje.

Laukia nelengvos kovos, tad linkime mūsų jaunimui nepalūti po nesėkmių ir grįžti į pergalių kelią!

 

 

Naglis Miknevičius

Save