A lygos 6-ojo turo apžvalga: čempionas pozicijų neužleidžia

A lygos 6-ojo turo apžvalga: čempionas pozicijų neužleidžia

alyga.lt

 

 

VI-ame A lygos ture taškų neprarado nei viena iš favoritėmis laikytų komandų.

 

 

Įsibėgėjo. Utenos „Uteniui“ įmušusi keturis, Marijampolės „Sūduva“ į „Kauno Žalgirio“ vartus kamuolį pasiuntė triskart ir tapo rezultatyviausia lygos komanda. Sūduviškiai varžovus nubaudė 13 sykių. Antrosios pagal rezultatyvumą „Jonavos“ puolimas surinko 10 įvarčių.

 

 

Postūmis. „Trakų“ gynėjas Arūnas Klimavičius vylėsi, kad keturis turus laukta riterių pergalė čempionate taps teigiamu impulsu būsimoms kovoms bei padės vicečempionams lengviau rinkti taškus.

 

 

Serija. Pralaimėjęs antrame rate, „Žalgiris“ klaidų nekartoja ir sąskaitoje turi jau keturias iš eilės pergales ir neapleidžia savo pozicijų turnyro lentelėje viršuje.

 

 

Vedlys. Debiutinėse „Trakų“ rungtynėse legionierius Maksimas Maksimovas įvarčiu išplėšė komandai tašką, antrosiose – nukalė riterių pergale. „Džiaugiamės, kad jis prisijungė prie komandos“, – nedaugžodžiavo treneris Olegas Vasilenka.

 

 

Kritika. „Per pirmas 15 minučių galėjome praleisti tris įvarčius”, – po mačo prieš „Jonavą“ ant savo auklėtinių pyko Klaipėdos „Atlanto“ treneris Konstantinas Sarsanija pripažindamas, kad tokio prasto kėlinio savo karjeroje uostamiesčio klube jis dar nebuvo matęs.

 

 

Antrasis. Traumą pagaliau išsigydęs Darvydas Šernas priminė, kodėl jo sugrįžimu į komandą džiaugėsi tiek komandos vadovai, tiek gerbėjai. Kaune puolėjas įmušė triskart, tapdamas antruoju šiame A lygos sezone „hetriko“ autoriumi.

 

 

Žolė. „Sūduva“ pirmoji persikėlė ant natūralios vejos tiek treniruotėms, tiek rungtynėms. Iki šio turo visos komandos rungtynes žaidė tik ant dirbtinės dangos.

 

 

Debiutas. Dėl Armanto Vitkausko diskvalifikacijos ant atsarginių suolo patekęs 17-metis vartininkas Pijus Petkevičius buvo priverstas išeiti į aikštę, nes traumą patyrė Saulius Klevinskas. Jaunojo futbolininko debiutas A lygoje buvo pažymėtas praleistu įvarčiu, tačiau dėl jo pastabų žalgiriečiui teikti negalima – Levanas Matčarašvilis mušė neatremiamai.

 

 

Neskaičiuoja. D.Šernas, paklaustas, ar vysis rezultatyviausią lygos žaidėją Andrejų Paniukovą, pareiškė, kad dėmesį kreipia tik į savo žaidimą bei tiesiog stengsis daryti tai, ką privalo – žaisti taip, kad laimėtų komanda, o įvarčių skaičiavimus paliks kitiems.

 

 

Pagalba. Pirmajame kėlinyje Jonavoje „Atlantą“ nuo įvarčių dusyk išgelbėjo virpstas. Jis gelbėjo klaipėdiečius ir ketvirtojo rato dvikovoje Marijampolėje.

 

 

Įprasta. Po šeštojo čempionato turo turnyro lentelėje į pirmąją ketveriukę sugrįžo visos komandos, kovojusios dėl medalių keletą paskutinių A lygos sezonų.

 

 

Martynas Pocius