EJL: Antrasis ratas pradėtas dvikovomis su kauniečiais

EJL: Antrasis ratas pradėtas dvikovomis su kauniečiais

Startavo antrieji EJL čempionatų ratai. Šį kartą Marijampolės „Sūduvos“ U-17 ir U-19 komandos sulaukė varžovų iš Kauno SM „Tauras“ – „Žalgiris“ ekipų. Kauniečiai – neblogai pažįstami priešininkai, su jais tenka susitikti dažnokai įvairiose varžybose ir rungtynės dažnai vyksta permainingai.

 

 

Ne išimtis buvo ir šeštadienio dvikovos. Pirmieji aikštėn žengė vyresnieji, EJL U-19 dalyviai.

Deja, mūsiškiams nepavyko įveikti varžovų, kuriuos lenkia turnyrinėje lentelėje.

 

 

Treneris Andrius Larčenka: „Vėl nusileista žemiau turnyro lentelėje esantiems varžovams. Šiose rungtynėse labai trūko kapitono Tomo (nežaidė dėl traumos) ir Lino (praleido rungtynes dėl diskvalifikacijos). Ne pirmą kartą mus „skandina” grubios klaidos gynyboje, o patiens nepavyksta išnaudoti dėkingų progų įvarčiams pasiekti. Paguodos įvartį besibaigiant rungtynėms pelnė Naglis Kulikauskas“.

 

 

Galutinis rungtynių rezultatas – 3:1 kauniečių naudai. Po šio turo „Sūduvos“ jaunimas išliko penktoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau prie jų pavojingai priartėjo kelios komandos.

 

 

 

Tuo tarpu „Sūduvos“ U-17 komandos, trenerio ir gerbėjų nuotaikos po rungtynių su kauniečiais  buvo labi neblogos. Marijampoliečiams pavyko „primesti“ savo žaidimo sąlygas svečiams ir atsirevanšuoti už nesėkmę pirmajame rate. Pergalė pasiekta irgi rezultatu 3:1.

 

 

Algimantas Dvareckas džiaugėsi auklėtinių pademonstruotu žaidimu ir nusiteikimu: „Šiose rungtynėse siekėme revanšo už pralaimėjimą pirmajame ture. Padarėme išvadas iš pirmųjų rungtynių Kaune ir  pradėjome žaidimą labai susikaupę. Pirmame kėlinyje turėjome iniciatyvą, tačiau žaidimas vyko daugiausiai aikštės viduryje. Gražų įvartį įmušė Linas Zingertas, suklaidinęs varžovų gynėjus ir nuginklavęs vartininką. Po pasiekto įvarčio komanda tapo dar agresyvesnė, sukūrėme keleta progų, bet puikiai sužaidė varžovų vartininkas. Po 11 m baudinio, kurį „uždirbo“ Linas , o realizavo Augustas Dubickas rezultatas tapo 2:0. Antrą kėlinį pradėjome šiek tiek pakeitę taktinę shemą. Atidžiai žaidėme gynyboje, organizuodavome aštrias kontraatakas. Vieną iš jų A. Dubickas pavertė įvarčiu. Varžovams pavyko sušvelninti rezultatą bet rungtynių laimėtojas jau buvo aiškus. Puikiai sužaidė visa komanda, pažymėčiau ir įvarčių autorius, kurie pasirodė kaip  tikri komandos lyderiai.Smagu, kad jie nepasimeta aikštėjeir kovodami su vyresniais varžovais, atstovaudami „Sūduva B“ ekipai, o Linas Zingertas jau muša įvarčius ir ten“.

 

Po šio turo „Sūduva“ U-17 užima antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, surinkusi 16 taškų. Tiesa, grūstis EJL U-17 grupėje nemaža – šeštąją ir antrąją vietas skiria tik 4 taškai. Tad norint neužleisti savo pozicijų, reikia kiekvienose rungtynėse kautis dėl pergalės.

 

 

O tą padaryti abi Marijampolės ekipos galės jau šį šeštadienį (05.13) , kai namuose priiminėsime varžovus iš Vilniaus. 11:00 val. prasidės EJL U-17 rungtynės tarp „Sūduva“ U-17 ir Vilniaus „BFA – Granitas“ ekipų, o 13:00 val. jėgas išmėgins „Sūduva“ U-19 ir Vilniaus BFA U-19 komandos.

 

 

 

Naglis Miknevičius