Antroji akistata su „Uteniu”

Antroji akistata su „Uteniu”

Pavasaris nesiliauna stebinti ir krėsti ne visai malonius „šposus”. Šią savaitę drėbtelėta sniego, o temperatūra bei vaizdas pro langus kartais priminė labiau vėlų rudenį, ar net žiemą, nei gegužės mėnesį. Nepaisant gamtinių kataklizmų, ketvirtadienį kviečiame į „Arvi” futbolo areną, kur „Sūduva” antra kartą šiame čempionate bandys įveikti varžovus iš Utenos.

 

 

Pažvelgus į turnyrinę lentelę, abiejų rytdienos komandų sirgaliai neturėtų būti itin nusivylę. „Sūduva” kol kas žengia antroje lentelės vietoje, tiesa netoliese jausdama persekiotojų kvėpavimą. Kiek netikėtai, persekiotojų gretose žengia ir „Utenis”, šiuo metu nuo marijampoliečių atsiliekantis 5 taškais ir užimantis 5-ąją vietą.  Uteniškiai šį sezoną jau skaudžiai nubaudė praeitų metų šalies čempionus ir sidabro medalių laimėtojus, tad dar vieniems medalininkams, „Sūduvai”, tai – rimtas perspėjimas.

 

 

Gera pradžia – pusė darbo. Šia patarle (aišku, žiūrint iš „Sūduvos” pusės :)) galima būtų apibūdinti pirmąsias komandų tarpusavio rungtynes, kurios vyko Visagine. Tuomet marijampoliečiai nuo pirmųjų minučių tvirtai perėmė iniciatyvą į savąsias rankas ir abiejų kėlinių pradžiose pelnę po 2 įvarčius, praktiškai išsprendė susitikimo baigtį. Tiesa, vėlesnis atsipalaidavimas kainavo du praleistus įvarčius.

 

 

Permainos padeda ?! Nepaisant neblogo starto pirmenybėse, „Utenis” buvo tas klubas, kuris pirmasis ėmėsi radikalių permainų trenerių štabe. Vyriausiojo trenerio poste sezoną pradėjęs Zvezdanas Miloševičius jame ilgai neužsiliko, o jį pakeitęs Olegas Boičyšinas, berods, atnešė ir sėkmę ekipai – 2 rungtynės ir abiejose iškovotos pergalės! Tiesa, pats treneris šio fakto nesureikšmina ir visus nuopelnus už gerus rezultatus priskiria komandai.

 

 

Pasiilgę… žolės 🙂  Internautai nepraleido progos pašmaikštauti iš interviu, kurį po rungtynių su „Trakais” davė „Utenio” kapitonas Aurimas Tručinskas. Kita vertus, nieko per daug jis ir nemelavo – žolinės dangos futbolininkai iš tiesų pasiilgsta. „Utenis” nuo sekančio turo žais namų rungtynes jau savajame stadione, o rungtynės Marijampolėje jiems bus pirmosios šiame čempionate ant natūralios vejos.

 

 

„Arkangelas” Gabrielius. Atsimenate kultinį Argentinos rinktinės puolėją Gabrielių Batistutą, išsiskyrusį tiek puikiu žaidimu, tiek šukuosena ? Viena iš jo pravardžių buvo „Arkangelas Gabrielius”. Atrodo, kad panašiąi greitai Utenoje bus vadinamas Gabrielius Zagurskas. Bent jau kol kas jo žaidimas ir statistiniai rodikliai kalba patys už save – 2 įmušti įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai.

 

 

„Sūduva” – ne be nuostolių. Vladimirui Čeburinui teks pasukti galvą renkantis ekipos sudėtį. „Sūduvos” lazaretas papilnėjo, – prie senesnes traumas besigydančių Galkevičiaus ir Lekiato prisidėjo treniruotėje gavęs trauma Vaidas Slavickas ir rungtynių Klaipėdoje nebaigęs Aleksandras Živanovičius. Tiesa, gana solidus žaidėjų pasirinkimas leidžia tikėtis, jog su šia problema „Sūduva” susitvarkys.

 

 

Sinoptikai ketvirtadienio vakarui ypatingų kataklizmų nežada. Nebus ypatingai šilta, tad žiūrovus vaišinsime karšta arbata. Kaip visada sirgalių laukia konkursai ir prizai !

 

 

Futbolas žaidžiamas ir žiūrimas bet kokiu oru. Įrodyk tai, palaikydamas „Sūduvą“!

 

 

 

2017.05.11, Ketvirtadienis, Marijampolės „Arvi“ arena

18:10  Marijampolės „Sūduva” – Utenos „Utenis“

Tiesioginė rungtynių transliacija – per TV6 ir ww.futbolo.tv

 

 

Naglis Miknevičius