Dešimtyje žaidę dubleriai mačą su „Dainava-2” baigė lygiosiomis

Dešimtyje žaidę dubleriai mačą su „Dainava-2” baigė lygiosiomis

 

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos maniežas

Rungtynių teisėjas – Dainius Bisigirskas

Marijampolės „Sūduva-2” – Alytaus „Dainava-2”

25′ [ 1 – 0 ] Ervinas Chvesko ( į savo vartus )

65′ [ 1 – 1 ] Kęstutis Balčiūnas

 

34′ A.Breivė pašalintas iš aikštės

 

 

„Sūduva-2”: P.Davidovs, P.Daukša, G.Urba, A.Černius, M.Uldinskas, T.Klimavičius, T.Valiulis ( 65′  Ž.Antanavičius ), K.Strolys, E.Puzara, E.Cikanavičius, A.Breivė.

„Dainava-2”:  D.Mikučionis, T.Leskauskas ( 46′ E.Stadalnykas ), E.Chvesko, N.Bartkevičius, D.Gunevič, P.Gavėnas, D.Ivanauskas, A.Genevičius, T.Kančys, R.Stankevičius, K.Balčiūnas.

 

Pastaruoju metu sėkmingu žaidimu nedžiuginę „Sūduvos” jaunieji futbolininkai rungtynes su „Dainava-2” pradėjo labai susikaupę. Pirmiausia savo vartų saugumu rūpinęsi „Sūduva-2” žaidėjai kartas nuo karto surengdavo greitas kontratakas arba grasindavo varžovų vartams po standartinių padėčių.

 

Viena tokių situacijų, sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, baigėsi, tuo, kad svečių futbolininkas Ervinas Chvesko nukreipė kamuolį į savo komandos vartus ir išvedė marijampoliečius į priekį.

 

Didelę įtaką sėkmingam „Sūduva-2” žaidimui darė vartuose stovėjęs patyręs vartininkas Pavels Davidovs. Jis ne tik į vietas sustatydavo jaunus ir nepatyrusius Marijampolės komandos gynėjus, bet ir pats pora kartų gelbėjo vartus po itin pavojingų varžovų smūgių.

 

Lengvesnėmis šių rungtynių nepadarė ir tai, kad pirmajame kėlinyje po konflikto su varžovu iš aikštės buvo pašalintas atakos smaigalyje žaidęs Armandas Breivė. Jo vietą puolėjo pozicijoje užėmė Edvinas Puzara.

 

Būtent nuovargis dėl žaidimo dešimtyje neleido marijampoliečiams išlaikyti persvaros. 65 rungtynių minutę P.Davidovs atrėmė pirmąjį varžovų smūgį, bet po antrojo Kęstučio Balčiūno smūgį į viršutinį vartų kampą padėti nebegalėjo  niekas.

 

Rezultatui tapus lygiam, vienu žaidėju daugiau turėję svečiai tik didino savo spaudimą. Vis dėlto drausmingai gynęsi aikštės šeimininkai sugebėjo lygų rezultatą išlaikyti iki pat finalinio mačo švilpuko.