Būsimas varžovas: „Trakai“

Būsimas varžovas: „Trakai“

 

FK-TrakaiMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai jau rytoj, spalio 1 dieną, pradės kovas 2013/14m. LFF „Hermio“ taurės varžybose. Marijampoliečių varžovas aštunfinalyje bus FK „Trakai“ klubas, rungtyniaujantis I lygos varžybose.

 

Praėjusiame sezone „Sūduvos“ kelias LFF taurės varžybose baigėsi ankstyvu nusivylimu. Nuo ketvirtfinalio kovas pradėję marijampoliečiai tuomet rezultatu 1-0 nusileido vienu iš A lygos autsaiderių buvusiam Klaipėdos „Atlantui“.

 

Šių metų LFF taurės čempionatą „Sūduva“, kaip ir visos „Smscredit.lt A lygos“ komandos pradėjo nuo aštunfinalio. Turnyro ketvirtfinalis šiame sezone bus žaidžiamas iš dviejų rungtynių – išvykoje ir namuose.

 

Būsimas“Sūduvos“ varžovas LFF taurės aštunfinalyje FK „Trakai“ šiame sezone rungtyniauja gana sėkmingai. Trakiškiai I-oje lygoje žengia ketvirti, o nuo antrosios vietos atsilieka vos dviem taškais.

 

Įdomu, kad tai jau trečias iš eilės sezonas, kai FK „Trakai“ užima ketvirtąją vietą I – oje lygoje. 2011 ir 2012 metų čempionatus trakiškiai baigė būtent šioje pozicijoje. Taigi „Sūduvai“ teks kautis su stabilia ir gana pajėgia komanda.

 

Galima pastebėti, kad FK „Trakai“ stabilius rezultatus demonstruoja ir LFF taurės varžybose. Trakiškiai iš šio turnyro du metus iš eilės šešioliktfinalyje. Šiais metais „Trakai“ į aštunfinalį prasibrovė rezultatu 3-0 įveikę kitą I lygos komandą – Radviliškio „Lokomotyvą“.

 

Būsimų varžovų stovykloje galima rasti ne vieną Lietuvos aukščiausios lygos ar net užsienio klubų patirties turintį futbolininką. Prie pavojingiausių futbolininkų reikėtų priskirti Vilniaus „Žalgirio“ išugdytą, vėliau Graikijoje, Estijoje žaidusį Nikolajų Misiuką. „Trakų“ saugas Virmantas Lemežis yra vilkėjęs ir Lietuvos nacionalinės rinktinės marškinėlius, o paskutinį kartą aukščiausioje šalies lygoje žaidė su FK „Vėtros“ apranga.

 

Be abejo svarbius vaidmenis klijuojant komandos gynybą vaidins Ruslanas Blinovas bei Andžej Romeiko.

 

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Darius Gvildys varžovus pristatė kaip pavojingą komandą ir pabrėžė tai, kad nugalėtoją lems tik vienos rungtynės.

 

„Tai neblogo lygio komanda, savo gretose turinti daug A lygoje žaidusių futbolininkų. Varžybos vyksta tik iš vienų rungtynių, todėl tai labai pavojinga. Turėsime būti susikaupę nuo rungtynių pradžos“,- kalbėjo D.Gvildys.