Dubleriai iškovojo pergalę prieš „Žalgirio” pamainą

Dubleriai iškovojo pergalę prieš „Žalgirio” pamainą

 

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Egidijus Kriaučiūnas

Marijampolės „Sūduva-2” 4 – 1 Vilniaus „Žalgiris-2”

13′ [ 1 – 0 ] Armandas Breivė

23′ [ 2 – 0 ] Tobal Balde

31′ [ 2 –  1 ] Edvin Maroz

34′ [ 3 – 1 ] Marius Šoblinskas ( 11m.)

62′ [ 3 – 2 ] Armandas Breivė

 

„Sūduva-2”: J.Popiera, V.Lasevičius, P.Daukša, D.Tumosa, G.Urba, T.Klimavičius ( 46′ M.Radzevičius ), M.Šoblinskas ( 46′ P.Kiselevskis ), T.Balde ( 46′ E.Norkevičius ), E.Puzara ( 77′ E.Cikanavičius ), T.Lekeckas ( 66′ A.Černius ), A.Breivė.

 

Marijampolės „Sūduvos” ir Vilniaus „Žalgirio” dublerių komandų susitikimas marijamoliečiams buvo linksmesnis nei pagrindinių komandų mačas.

 

„Sūduva-2” galingai pradėjo rungtynes ir taip padėjo pamatai galutinei pergalei. 13 minutę įvartį pelnė Armandas Breivė, o po dešimties minučių rezultatą padvigubino legionierius Tobal Balde.

 

„Žalgiris-2” futbolininkai nenuleido rankų ir 31 minutę rezultatą sušvelnino Edvinas Marozas. Tiesa, į tai marijampoliečiai netrukus atsakė 11 metrų baudiniu. Baudinį realizavo ne kas kitas, o po traumos į rikiuotę grįžtantis vienas iš praėjusio sezono „Sūduvos” lyderių Marius Šoblinskas. Jo taiklus smūgis rezultatą padidino iki 3-1.

 

Tašką šiame mače padėjo ir šeimininkų pergalė įtvirtino Armando Breivės įvartis iki susitikimo pabaigos likus žaisti apie pusvalandį.

 

[print_gllr id=2569]