Būsimas varžovas : Klaipėdos „Atlantas“

Būsimas varžovas : Klaipėdos „Atlantas“

 

 

atlantas logo„Smscredit.lt A lygoje“ šeštadienį prasidės trečiasis ratas. Kaip ir kiekvieną kartą, „Sūduvai“ rato pradžioje teks išmėginti jėgas su Klaipėdos „Atlanto“ komanda. Šįkart mačas vyks Klaipėdos miesto centriniame stadione. Susitikimo laikas – birželio 22 diena, šeštadienis, 14 valanda.

 

Du skirtingi ratai

 

Klaipėdos „Atlanto“ komanda šiuo metu su Panevėžio „Ekrano“ klubu dalinasi 2-3 vietas turnyrinėje lentelėje. Tiesa, po pirmojo rato klaipėdiečiai pirmavo čempionate, tačiau antrasis pirmenybių ketvirtis nebuvo toks sėkmingas.

 

Per pirmuosius 8 mačus „Atlantas“ iškovojo 7 pergales ir surinko 21 tašką ( įv. santykis 16-6 ). Tuo tarpu antrajame rate per 8 rungtynes buvo surinkta 14 taškų ( įv. santykis 13-7 ). Toks žaidimo kreivės smukimas lėmė, kad uostamiesčio komanda smuktelėljo ir turnyrinėje lentelėje.

 

Marijampolės ekipos rezultatai kito mažiau, bet į gerąją pusę. Pirmajame čempionato ketvirtyje „Sūduva“ surinko 11 taškų ( įv. santykis 14-11 ), o antrajame – 14 taškų ( įv. santykis 13-8 ). Tai leido marijampoliečiai šoktelti aukštyn per dvi pozicijas ( iš šeštosios į ketvirtą ).

 

 

Tarpusavio mačai – atkaklūs

 

„Sūduvos“ ir „Atlanto“ klubai šiame sezone susitiko dukart – pirmasis mačas Marijampolėje baigėsi klaipėdiečių pergale 1-0, o antrojo rato rungtynės Gargžduose – lygiosiomis 2-2.

 

Abiejų šių rungtynių rezultatai „Sūduvos“ netenkino dėl skirtingų priežasčių. Sezono atidarymo rungtynėse marijampoliečių nesėkmę lėmė vienas vienintelis Andriaus Bartkaus įvartis. Savo aikštėje žaidusiai „Sūduvai“ nepavyko rungtynių eigos palenkti į savo pusę. Antrajame tarpusavio susitikime Marijampolės komanda mačą pradėjo pelnydama du įvarčius, tačiau nesugebėjo išsaugoti pranašumo ir buvo priversta tenkintis lygiosiomis.

 

Taigi įdomu, ar trečiasis šių komandų susitikimas bus toks pat intringuojantis ir kaustantis žiūrovų dėmesį.

 

 

Rungtyniauja be atakų lyderio

 

Rezultatyviausias Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkas puolėjas Evaldas Razulis šių metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionate yra pelnęs 11 įvarčių. Tiesa, uostamiesčio atakų lyderis yra patyręs traumą, dėl kurios jau praleido pora komandos rungtynių.

 

Be E.Razulio daugiausiai įvarčių „Atlantoje“ gretose yra įmušę gynėjas Kazimieras Gnedojus, saugai Donatas Kazlauskas, Andrius Bartkus bei Gediminas Kruša ( visi po 3 įvarčius ). Organizuojant atakas svarbią rolę atlieką praėjusiame sezone „Sūduvos“ marškinėlius vilkėjęs Andrius Urbšys, kuris pirmauja komandoje pagal rezultatyvius perdavimus ( 4 rez.perdavimai ).

 

Žinoma, negalima pamiršti ir vieno iš pavojingiausių atakuojančių futbolininkų Mariaus Papšio, kuris yra vilkėjęs yra Lietuvos nacionalinės rinktinės marškinėlius.

 

Taigi ar „Sūduva“ sugebės įveikti „Atlantą“ ir sumažinti atsilikimą iki pirmojo trejeto? Ar vis dėlto klaipėdiečiai pradės vėl rinkti pergales? Atsakymai į šiuos klausimus – šeštadienį 14 valandą Klaipėdos centriniame stadione.

 

Rungtynių tiesioginę transliaciją bus galima stebėti futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse.