Draugiškose rungtynėse susitiks „Sūduva“ ir FBK „Kaunas“

Draugiškose rungtynėse susitiks „Sūduva“ ir FBK „Kaunas“

FK_Kaunas

 

Dėl nacionalinių rinktinių rungtynių susidariusią ilgesnę pertrauką tarp „Smscredit.lt A lygos“ turų Marijampolės „Sūduva“ išnaudos sužaisdama draugiškas rungtynes. Į „Arvi“ futbolo areną atvyks LFF I lygos pirmenybėse rungtyniaujantys FBK „Kaunas“ futbolininkai.

 

2012 metais atgimęs legendinis klubas savo žygį pradėjo nuo Kauno apskrities futbolo federacijos organizuojamų III lygos pirmenybių. Jau po metų kauniečiai žengė žingsnelį į priekį ir geltonai žalias klubo spalvas gynė LFF II lygos pirmenybėse. Praėjusiais metais FBK „Kaunas“ triumfavo II lygos pirmenybių pietų zonoje bei iškovojo kelialapį į aukštesnę lygą. Šiais metais antroje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujantys kauniečiai po dvylikos turų yra surinkę 16 taškų ir rikiuojasi devintoje turnyrinės lentelės vietoje (iš viso I lygoje rungtyniauja 18 klubų).

 

Draugiškos rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir FBK „Kauno“ vyks artėjantį sekmadienį (birželio 14 d.). Susitikimo „Arvi“ futbolo arenoje pradžia 16 valandą. Įėjimas į rungtynes – nemokamas.