D.Gvildys: „Siekiame įrodyti, kad galime kovoti dėl prizinių vietų“

D.Gvildys: „Siekiame įrodyti, kad galime kovoti dėl prizinių vietų“

 

Rytoj, šeštadienį, Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai savo aikštėje priims svečius iš Gargždų – „Bangos“ ekipą. Fksuduva.lt apie šį intriguojantį mačą pasikalbėjo su „Sūduvos“ komandai vadovaujančiu Dariumi Gvildžiu.

 

Kaip sekasi komandai atlaikyti tokį įtemptą varžybų grafiką? Ar matote „Bangos“ pranašumą tame, kad jie praleido pastarąjį turą?

Kai grafikas toks įtemptas, po sužaistų rungtynių stengiamės akcentuoti žaidėjų atsigavimą, jų nepervarginti. Rungtynės su „Banga“ mums bus ketvirtos per dvylika dienų. Tokioje situacijoje daugiausiai lems žaidėjų valios savybės, vyriškumas, charakteris. „Banga“ pastaruoju metu rungtyniavo rečiau, todėl šiuo aspektu turės pranšumą.

Vis dėlto norėčiau akcentuoti, kad mes žaisime namuose ir turime iškovoti pergalę. Gaila, kad pirmos trys turnyrinės lentelės komandos nuo mūsų atitrūko, tačiau mes norime įrodyti, kad galima kovoti dėl prizinių vietų. Stengiamės formuoti tvirtą komandos charakterį, todėl kiekvienose rungtynėse siekiame tik pergalės.

 

„Banga“ prie komandos vairo stojus M.Čepui rodo pergalingą ir rezultatyvų futbolą. Kokia Jūsų nuomonė apie šią ambicingą komandą?

Na, „Banga“ visuomet buvo greitą, techniška futbolą žaidžianti komanda. Jų žaidime daug kombinacijų. Negalime leisti varžovams žaisti savo futbolo, laisvai ižaidinėti kamuolio.

 

„Sūduva“ ir toliau buksuoja žaisdama namuose, bet išlieka nepralaimėjusi išvykose. Ar šįkart nudžiuginsite sirgalius pergale?

Stengsimės keisti šio sezono tradicijas. Manau, kad nesėkmingas žaidimas savo aikštėje yra sutapimas, nes mačuose su „Ekranu“, „Kruoja“ nebuvome verti pralaimėti. Padarysime viską, kad situacija pasikeistų.

 

Kuriuos „Bangos“ futbolininkus įvardintumėte kaip komandos lyderius ir pavojingiausius žaidėjus?

Šiai dienai galima išskirti A.Staponką, kuris priduoda atakoms daug aštrumo. Vis dėlto „Banga“ yra labiau komandinio futbolo komanda, kurioje sunkiau išskirti pavienius žaidėjus. „Banga“ yra pavojinga kaip komanda.

 

Kokį įsivaizduojate idealų rytdienos rungtynių siužetą?

Primesti savo žaidimą ir iškovoti tris taškus ( šypsosi – fksuduva.lt )