Būsimas varžovas: „Banga“

Būsimas varžovas: „Banga“

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai tęsia intensyvias kovas „Smscredit.lt A lygoje“. Birželio 1 dieną, šeštadienį, marijampoliečiai savo aikštėje susitiks su ambicinga Gargždų „Banga“. Mačas vyks Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje, pradžia – 14 valandą.

 

Tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti futbolo.tv ir alyga.lt svetainėse.

 

Gargždų „Banga“ nesėkmingai pradėjo 2013 metų sezoną. Per pirmuosius devynis turus buvo surinkti tik keturi taškai. Vėliau komandos trenerių štabe įvyko pasikeitimas – vietoje Vaido Žutauto komandos vairę perėmė Mindaugas Čepas. Atvykus šiam specialistui Gargžų klubo rezultatai pagerėjo – 3 pergalės, 3 pralaimėjimai ir vienerios lygiosios.

 

Pastebimai išaugo ir „Bangos“ rezultatyvumas – per septynias rungtynes, kuriose komandai vadovavo M.Čepas, Gargždų klubas įmušė 15 įvarčių. Taigi „Sūduvos“ gynėjams teks atlaikyti ne vieną pavojingą svečių ataką.

 

Pavojingiausi „Bangos“ futbolininkai atakos smaigalyje yra puolėjas Aurelijus Staponka, Gajus Kulbis, Mikas Kura, geru žaidimu blyksteli ir Aleksėjus Alekseevas. Organizuojant atakas aikštės viduryje labiausiai pastebimas yra legionierius iš Brazilijos Armando Dos Santos bei saugas Žilvinas Banys.

 

Pirmasis „Sūduvos“ ir „Bangos“ susitikimas Gargžduose baigėsi „Sūduvos“ pergale rezultatu 2-1. Įvarčius marijampoliečiams tąkart pelnė Rafaelis Ledesma bei Nerijus Valskis.

 

Taigi ar „Sūduvai“ pavyks antrą kartą iš eilės įveikti Gargždų ekipą? Ar vis dėlto ambicinga ir gerą futbolą demonstruojanti „Banga“ Marijampolėje įrodys savo vertę? Atsakymai į šiuos klausimus – rytoj 14 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!