D.Gvildys ir V.Baranovskij: „Ruošiamės rimtoms kovoms“

D.Gvildys ir V.Baranovskij: „Ruošiamės rimtoms kovoms“

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai jau rytoj, šeštadienį, žais „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes su Alytaus „Dainavos“ klubu. Savaitės viduryje marijampoliečiai dalyvaus LFF „Hermio“ taurės aštunfinalio mače su FK „Trakų“ komanda, o kitą šeštadienį, spalio 5 dieną, savo aikštėje susitiks su Panevėžio „Ekrano“ klubu.

 

Fksuduva.lt apie laukiančius iššūkius pasikalbėjo su komandos vyriausiuoju treneriu Dariumi Gvildžiu ir saugu Valentinu Baranovskij.

 

IMG_9446 (800x533)V.Baranovskij net neabejojo, kad artimiausios rungtynės su „Dainavos“ klubu bus nelengvas išbandymas.

 

„Žinant, kaip mes sužaidėme su „Tauru“, ruošiamės labai rimtai kovai Alytuje. „Dainava“ pastaruoju metu žaidžia sėkmingai. Jie lygiosiomis sužaidė su „Kruoja“, nepaliko vilčių „Taurui“ bei garbingai kovėsi su „Ekranu“. „Dainavos“ žaidimas pasikeitė atvykus naujam treneriui. Klube keitėsi ir dalis futbolininkų – kai kurie atvyko, kai kurių buvo atsisakyta. Nelabai žinau visų „Dainavos“ žaidėjų pajėgumus, bet akivaizdu, kad kova bus sunki“,- kalbėjo praeityje Alytaus komandoje žaidęs Valentinas.

 

 

 

IMG_0085 (1280x853)„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Darius Gvildys sutiko, kad gerą žaidimą demonstruojanti „Dainavos“ komanda bus labai pavojingas varžovas.

 

„Varžovą vertiname rimtai, nes jie surinko 4 taškus per pastarąsias tris rungtynes. Tikiuosi kovos visas 90 minučių, agresyvios gynybos ir bekompromisinio mūšio. Tikiuosi, kad žaisime taip, kaip visuomet pastaruoju metu“,- sakė Marijampolės komandos strategas.

 

Abu „Sūduvos“ atstovai puikiai įvertino ir būsimą „Sūduvos“ varžovą LFF „Hermio“ taurės varžybose – FK „Trakus“.

 

V.Baranovskij teigė asmeniškai pažįstantis daugumą „Trakų“ žaidėjų ir įvardino juos kaip pavojingą varžovą.

 

„Su dauguma žaidėjų esu rungtyniavęs, juos pažįstu asmeniškai. Kiek žinau, komandą treniruoja praeityje garsus „Žalgirio“ žaidėjas Andrėjus Sorokinas. Komandoje yra geri žaidėjai kaip R.Blinovas, V.Lemežis, A.Misiuk, kuris yra žaidęs ir užsienio klubuose. Mano nuomone, tai labai „linksma“, pajėgi komanda.“

 

Vyriausiasis treneris pabrėžė „Trakų“ pavojjingumą tuo aspektu, kad LFF taurės aštunfinalio laimėtoją lemia tik vienos rungtynės.

 

„Tai neblogo lygio komanda, savo gretose turinti daug A lygoje žaidusių futbolininkų. Varžybos vyksta tik iš vienų rungtynių, todėl tai labai pavojinga. Turėsime būti susikaupę nuo rungtynių pradžos“,- kalbėjo D.Gvildys.

 

Marijampolės „Sūduvos“ artimiausio metu laukia gana įtemptas tvarkaraštis – šeštadienį laukia minėtas mačas su „Dainava“, savaitės viduryje LFF taurės rungtynės Trakuose, o spalio 5 dieną žūtbūtinės rungtynės namuose su Panevėžio „Ekrano“ komanda.

 

„Pastebėjau, kad mums kaip tik sunkiau rungtyniauti po ilgos pertraukos. Manau, kad esame neblogai pasiruošę ir sugebėsime gerai sužaisti tris rungtynes per savaitę“,- sakė V.Baranovkij.

 

Paklaustas apie artėjančias rungtynes su su Panevėžio „Ekranu“, Valentinas teigė, kad komandoje apie šias rungtynes kol kas nėra galvojama, tačiau tai, be abejonės, bus neeilinis susitikimas.

 

„Taip, rungtynės su „Ekranu“ bus itin svarbios. Kai „Ekranas“ pralaimėjo „Kruojai“ ir „Žalgiriui“ mums vėl sužibo nedidelės viltys „kabintis“ už trečiosios vietos. Kad panevėžiečius įveikti galime šiame sezone jau įrodėme. Būtų dvigubai smagiau pergalę iškovoti savo žiūrovų akivaizdoje“,- tikimo „Sūduvos“ saugas.

 

D.Gvildys sakė, kad beveik visi komandos nariai yra sveiki ir pasiuošę žaisti.

 

„Šiai dienai, klaustukų yra tik su T.Radzinevičiumi. Visi kiti žaidėjai rungtyniauti gali. Žinoma, V.Bagdanavičius su „Dainava“ nežais dėl surinktų geltonų kortelių.“