„Sūduva” Alytuje laimėjo užtikrintai

„Sūduva” Alytuje laimėjo užtikrintai

Alytaus stadionas

Rungtynių teisėjas – Donatas Rumšas

Alytaus „Dainava” – Marijampolės „Sūduva”

32′ [ 0 – 1 ] Nerijus Valskis

43′ [ 0 – 2 ] Nerijus Valskis

61′ [ 0 – 3 ] Valentin Baranovskij

66′ [ 0 – 4 ] Marius Šoblinskas

88′ [ 0 – 5 ] Mohamad Kdouh

 

„Dainava”: V.Artjomenko, D.Padaigis, A.Mikaitis, V.Rutkauskas, N.Kavaliauskas, L.Savastas, M.Strauka ( 75′ D.Ivanauskas ), L.Sendžikas, T.Vitukynas, D.Cibulskas ( 70′ P.Gavėnas ), R.Stankevičius.

 

„Sūduva”: D.Bartkus, D.Isoda, T.Snapkauskas, M.Ugge, P.Bašič, K.Chvedukas ( 76′ M.Kdouh ), M.Šoblinskas ( 83′ P.Daukša ), V.Baranovskij, P.Kiselevskis, N.Valskis, A.Brokas ( 72′ D.Tumosa ).

 

Šios dienos rungtynėse į „Sūduvos” gretas sugrįžo gynėjas Tomas Snapkauskas bei puolėjo ir saugo pozicijose žaidžiantis Audrius Brokas. Po sužeidimų atsigavinėjantis puolėjas Tomas Radzinevičius antrą mačą iš eilės pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

 

Nuo pat susitikimo pradžios „Sūduvos” futbolininkai presingavo aikštės šeimininkus ir palaikė nuolatinę įtampą jų aikštės pusėje. Tiesa, pirmąją puikią progą įmušti sukūrė būtent „Dainava”. Sužaidus daugiau nei 20 minučių, Mindaugas Strauka iš toli stipriai smūgiavo į vartus, o kamuolys „paglostęs” vartų skersinį nuskriejo į užribį.

 

Vėliau aikštėje dominavo Marijampolės „Sūduvos” su Karoliu Chveduku ir Nerijumi Valskiu priešakyje. 32 – ąją rungtynių minutę K.Chvedukas atliko preciziškai tikslų perdavimą į baudos aikštelę, kur su gynėjus pergudravęs rezultatyviausias „Smscredit.lt A lygos” futbolininkas N.Valskis pasiuntė kamuolį į tinklą.

 

Po dešimties minučių Audriaus Broko perdavimas iš aikštės gilumo leido N.Valskiui susikurti erdvę ties 16 metrų linija ir laisvai smūgiuoti į vartus. Nerijus savo šansu pasinaudojo ir smūgiu į tolimąjį kampą padvigubino savo komandos pranašumą.

 

Antrajame rungtynių kėlinyje futbolas išliko panašaus pobūdžio – „Sūduva” atakavo, o varžovai gynėsi kartas nuo karto pabandydami kontratakuoti.

 

Trečiąjį „Sūduvos” įvartį pelnė buvęs „Dainavos” futbolininkas Valentinas Baranovskij. Aikštės šeimininkų gynėjams laiku neatbėgus į pagalbą  vartininkui Viltalijui Artjomenko, V.Baranovskij, būdamas prie galinės linijos, suklaidino vartus palikusį varžovą ir nesunkiai pasiuntė kamuolį į tinklą.

 

Po keleto minučių į „Dainavos” vartus krito ir ketvirtasis įvartis. „Uždaryti” tolimą perdavimą bandė Marius Šoblinskas. Pirmą kartą jo smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, tačiau antruoju bandymu M.Šoblinskas įvartį pelnė nesunkiai, nes V.Artjomenko gulėjo ant žemės ir negalėjo padėti savo komandai.

 

Pagrindiniam rungtynių laikui artėjant į pabaigą, „Sūduva” suspėjo pelnyti ir penktajį įvartį. N.Valskis atliko puikų perdavimą iš krašto, o baudos aikštelėje greitesnis už gynėjus buvęs Mohamad Kdouh vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.