D.Gvildys: „Futbolas kartais būna neteisingas”

D.Gvildys: „Futbolas kartais būna neteisingas”

IMG_2595 (1280x853)„Smscredit.lt A lygos” ketvirtojo turo rungtynės Marijampolės „Sūduvos” futbolininkams virto jau trečiuoju nusivylimu šiame sezone. Marijampoliečiai priešpaskutinę pridėto laiko minutę praleido įvartį ir minimaliu rezultatu 0-1 nusileido „Trakų” vienuolikei.

 

Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje „Sūduvai” atstovavo vyriausiasis treneris Darius Gvildys.

 

„Po tokių rungtynių mintys paprastos – vaikinai atidavė viską, ką galėjo tam, kad iškovotume pergalę, bet vienas rikošetas rungtynių pabaigoje nulėmė jų baigtį. Dėl to labai skaudu ir sunku. Dabar sunku pasakyti, kas nutiko tame epizode, reikia analizuoti vaizdo medžiagą.”

 

„Treniruotėse akcentavome žaidimą per kraštus, kad atakoje atsirastų aštrumas, bet vėl vėlavome atlikdami veiksmus atakoje. Tačiau jau matosi, kad komanda eina prie tokio žaidimo, kokio mes norime. Nėrą ką kalbėti – reikia žaisti, reikia ruoštis kitoms rungtynėms. Vaikinams pasakiau, kad nereikia nuleisti nosių, jie padarė ką galėjo ir gali eiti iškelta galva ne taip, kaip po rungtynių su „Žalgiriu”. Tiesiog futbolas kartais būna neteisingas”,- teigė vyriausiasis „Sūduvos” treneris.

 

Paklaustas, kodėl buvo pakeistas M.Andelkovičius, treneris atsakė: „Taip nusprendžiau, nes manau, kad šis žaidėjas turi palaipsniui įgauti sportinę formą, nes pas mus atvyko tik vasario viduryje. Šiuo keitimu taip pat norėjau paaštrinti puolimą ir kaip matėme tai pavyko.”

 

Paklaustas apie nesėkmingą sezono startą, treneris sutiko, kad patirti pralaimėjimai buvo labai apmaudūs ir teigė, jog pajutęs komandos nepasitikėjimą, nesunkiai nuspręs pasitraukti.

 

„Sezono pradžią vertinu prastai. Rungtynėse su „Banga” – vienas pavojingas momentas, vienas įvartis, su „Trakais” – pralaimėjimą lėmęs rikošetas rungtynių pabaigoje – nėra ką komentuoti. Jeigu reikės, aš pasitrauksiu. Jeigu matysiu, kad komanda manimi nepasitiki, rėmėjai nepasitiki, pasitrauksiu, gyvenimas tuo nesibaigia.”

 

Kitas rungtynes Marijampolės „Sūduva” žais išvykoje sulygos vicečempionais Klaipėdos „Atlanto” futbolininkais.