Būsimas varžovas: Klaipėdos „Atlantas”

Būsimas varžovas: Klaipėdos „Atlantas”

 

atlantas logoNeilgai trukęs į „Smscredit.lt A lygos“ čempionatą atkeliavo ir penktasis turas. Jame Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų laukia išvyka į Klaipėdą, kur lauks akistata su praėjusio sezono vicečempione „Atlanto“ vienuolike. Mačas vyks šeštadienį 18 valandą. Rungtynes, kaip įprasta, transliuos futbolo.tv komanda.

 

Praėjusiame sezone „Sūduvos“ ir „Atlanto“dvikovos išsiskyrė neįprastu dramatiškumu. Deja, marijampoliečiams nė karto taip ir nepavyko palaužti uostamiesčio klubo. Įdomu, kad abiejuose Klaipėdoje vykusiuose mačuose „Sūduva“ pirmavo rezultatu 2-0, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo ir vieną kartą susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2, o trečiojo rato rungtynėse buvo apmaudžiai pralaimėta 2-3.

 

Šio sezono pradžios rezultatai netenkina nė vienos komandos gerbėjų. „Atlantas“ po keturių turų savo saskaitoje turi 5 taškus ir turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą. Toks rezultatas komandai, kuri praėjusiame sezone per visą pirmajį ratą prarado tik 3 taškus, pasitenkinimo greičiausiai nekelia.

 

„Atlanto“ sudėtis tarpsezonyje keitėsi nežymiai – komandą paliko didesnės reikšmės rezultatams neturėję futbolininkai, o ekipą papildė nedidelis būrys žaidėjų. Svarbiausi iš jų yra saugai perspektyvusis Ovidijus Verbickas bei rusas Jurijus Kirilovas. Būtent į pastarąjį futbolininkas Klaipėdoje yra dedama nemažai vilčių, nes iki atvykimo į Lietuvą jis rungtyniavo ir Rusijos aukščiausioje lygoje, ir buvo kviečiamas į šios šalies savo jaunimo rinktines.

 

Ieškant šio sezono panašumų tarp „Sūduvos“ ir „Atlanto“ komandų galima paminėti antausį, kuri abi ekipos gavo nuo šalies čempiono Vilniaus „Žalgirio“. Nors „Sūduvos“ pralaimėjimas buvo daug nepadoresnis ( 8:1 ), „Atlantas“ taip pat neturėjo vilčių įkąsti čempionui Vilniuje ( 4:0 ).

 

Šiame susitikime „Sūduvos” komanda turės neplanuotų nuostolių – ketvirtojo turo rungtynėse su „Trakais” Mariui Činikui buvo parodyta raudona kortelė, dėl kurios jis buvo priverstas praleisti svarbų mačą Klaipėdoje.

 

Taigi kuo baigsis dviejų „Žalgirio“ nuskriaustų komandų dvikova? Kas sugebės pirmasis išlysti iš blankaus žaidimo šešėlio? Tiesioginė transliaciją per futbolo.tv jau šeštadienio, kovo 29 dieną, 18 valandą!