Būsimas varžovas: Tauragės „Tauras“

Būsimas varžovas: Tauragės „Tauras“

Įsibėgėja antrasis „Smscredit.lt A lygos“ ratas. 12 – ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje priims Tauragės „Tauro“ komandą. Susitikimas vyks gegužės 11 dieną 19 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje.

 

„Sūduva“ ir „Tauras“ šiame sezone jau sužaidė vienerias oficialias tarpusavio rungtynes – Tauragėje pergalę rezultatu 6-1 iškovojo marijampoliečiai. Tame susitikime „Sūduvai“ net tris įvarčius įmušė ir vieną rezultatyvų perdavimą atliko Nerijus Valskis.

 

„Tauras“ šių metų Lietuvos čempionate kol kas žengia paskutinėje, devintoje, vietoje. Tauragiškiai per 10 rungtynių iškovojo tik vieną pergalę ir kartą sužaidė lygiosiomis. Likusios aštuonios rungtynės baigėsi varžovų pergalėmis. Tiesa, Tauragės futbolininkai labai nesėkmingai pradėjo sezoną,  taškus sugebėjo iškovoti per pastaruosius keturis turus. Namuose buvo sužaista lygiosiomis (0:0) su „Dainava“, o išvykoje įveikta (3:2) Pakruojo „Kruoja“.

 

Pagrindinis „Tauro“ vartininkas yra praėjusiame sezone „Sūduvos“ marškinėlius vilkėjęs Martynas Matuzas. Matomiausios figūros tarp aikštės žaidėjų dažniausiai būna saugai Marius Kižys, Mantvydas Eiza, puolėjai Simonas Babilius bei įvartį į „Sūduvos“ vartus įmušęs Vytautas Dragūnevičius.

 

Į Marijampolės „Sūduvos“ komandos gretas šiose rungtynėse jau galės sugrįžti praėjusį susitikimą del diskvalifikacijų praleidę legionieriai Maximiliano Ugge bei Petaras Bašičius.

 

„Sūduvos“ klubui pergalė šeštadienio rungtynėse yra reikalinga kaip oras. Marijampoliečiai šiuo metu dalinasi 5-6 vietas su „Šiauliais“, o iš septintosios pozicijos grėsmingai artėja Gargždų „Banga“. Pergalės atveju „Sūduva“ galėtų pakilti ir į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją aplenkdama Pakruojo „Kruoją“.

 

Visus marijampoliečius ir miesto svečius šeštadienį 19 valandą kviečiame stebėti Marijampolės „Sūduvos“ ir Tauragės „Tauro“ komandų kovą. „Sūduvai“ labai reikalingas Jūsų palaikymas!