Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

ekranas logo

Smscredit.lt A lygoje“ kovos tęsiasi. Rugpjūčio 10 dieną, šeštadienį, Marijampolės „Sūduvos“ ekipa išvykoje išmėgins jėgas su šalies čempionais Panevėžio „Ekrano“ futbolininkais. Rungtynių pradžia – 20 valandą.

 

Marijampolės ir Panevėžio klubai šiame sezone tarpusavyje žaidė du kartus. Pirmasis mačas Aukštaitijoje baigėsi lygiosiomis 2-2, o Marijampolėje minimaliu rezultatu 1-0 triumfavo svečiai. Ypač apmaudžiai marijampoliečiams baigėsi pirmoji akistata, nes išlyginamąjį įvartį „Ekranas“ pelnė tik per teisėjo pridėtą laiką.

 

Per liepos mėnesį veikusį „perėjimų langą“ „Ekrano“ komandoje įvyko pora pasikeitimų. Komandą paliko ir rungtyniauti į užsienį išvyko vos kojas joje apšilęs puolėjas Artūras Rimkevičius, o daug žaidybinio laiko negavęs Andrius Arlauskas išvyko į žaisti į Pakruojį. Klubas taip pat atsisveikino su gynėju Fernando De Abreu.

 

Išvykusius žaidėjus „Ekranas“ pakeitė dviem futbolininkais iš Serbijos. 2,5 metų kontraktą su klubu pasirašė saugas Marko Vučetič. Kalbėdamas apie jį komandos sporto direktorius Deimantas Bička neslėpė turintis didelių vilčių: „Kai komandą paliko M.Andjelkovičius, ieškojome tokio žaidėjo, kuri galėtų jam prilygti. Tikimės, kad M.Vučetič taps vienu iš komandos lyderių“,- kalbėjo D.Bička.

 

Kitas komandos naujokas – puolėjas Dejanas Djeničius, atvykęs iš Serbijos aukščiausios lygos komandos FK „Jagodina“.

 

Taigi „Ekranas“ rado kuo pakeisti komandą palikusius žaidėjus ir yra pasiruošęs toliau siekti savo tikslų. Panevėžiečiai šiuo metu dalinasi 2-3 turyrinės lentelės vietas su Klaipėdos „Atlantu“, o atsilikimas nuo pirmaujančio VMFD „Žalgirio“ yra išaugęs iki 9 taškų.

 

Fkekranas.lt svetainės kalbintas Arsenijus Buinickis sakė, kad jo komanda kovos tol, kol bus bent teorinių galimybių kilti aukštyn: „Dabar visos rungtynės yra svarbios, o kai čempionatas artėja link pabaigos, visi ypatingai atkreipia dėmesį į tuos taškus, lentelę. Bet reikia žaisti su visais, juolab, kad kol yra teorinių šansų – kovoti. Aišku, pagal dabartinę situaciją nėra lengva ir nebus lengva, bet pasikartosiu – kol dar yra teorinių ir matematinių galimybių – privalome kovoti.“

 

Taigi trečioji šiame sezone Marijampolės „Sūduvos“ ir Panevėžio „Ekrano“ akistata vyks jau šeštadienį 20 valandą Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione. Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse.