A.Larčenkos auklėtiniai iš tarptautinio turnyro Austrijoje grįžo su apdovanojimais ( foto )

A.Larčenkos auklėtiniai iš tarptautinio turnyro Austrijoje grįžo su apdovanojimais ( foto )

 

Dvi Marijampolės futbolo centro ir akademijos vaikų komandos sugrįžo iš tarptautinio turnyro Austrijoje. Austrijos futbolo federacijos organizuotame turnyre buvo trys amžiaus grupės – 1998m., 2000m., 2002m. Jose varžėsi komandos iš Baltarusijos, Slovėnijos, Estijos, Vokietijos, Lenkijos, Austrijos, Rumunijos, Latvijos, Čekijos, Liuksemburgo, Bosnijos ir Hercogovinos bei Lietuvos.

 

Dvi Andriaus Larčenkos treniruojamos komandos 1998 metų gimimo FK „Sūduva“ bei 2000 metų gimimo FC „Sūduva“ turnyre pasirodė sėkmingai ir užėmė atitinkamai trečią ir antrą vietas.

 

„Metų pradžioje Austrijos futbolo federacija išsiuntė pasiūlymą dalyvauti turnyre, o LFF išplatino jį futbolo mokykloms. Be mūsų iš Lietuvos vyko Trakų ir Kybartų komandos. Savo auklėtinių pasirodymą vertinu puikiai“,- kalbėjo A.Larčenka.

 

Abiejose amžiaus grupėse žaidė po 10 komandos, kurios burtų keliu suskirstytos į du pogrupius ir žaidė vieno rato sistema. Grupėse pirmąsias vietas užėmusios komandos žaidė dėl pirmosios vietos, antrąsias – dėl trečios ir t.t.

 

2000 metų gimimo komanda užėmė pirmą vietą, bet finale rezultatu 1-3 nusileido Balstogės „Jagiellonia“ komandai. 1998 metų gimimo paaugliai savo grupėje nusileido būsimiems čempionams Minsko futbolininkams, o kovoje dėl trečiosios vietos įveikė turnyro šeimininkus austrus.

 

„Turnyre žaidė įvairaus lygio komandos. 1998 metų grupėje žaidimo lygiu išsiskyrė Minsko ir Balstogės komandos. Mes grupėje nusileidome būtent Minsko komandai, kuri yra Baltarusijos vicečempionė. Šis turnyras buvo vienas iš momentų ruošiantis rugpjūčio pabaigoje prasidėsiančiam Lietuvos jaunių čempionatui. Šiame sezone jau ir 2000 metų komanda žais 11 prieš 11 per visą aikštę“,- pasakojo treneris.

 

Paklaustas, kokias galimybes įsitvirtinti suaugusių futbole prognozuoja 1998 metų komandos žaidėjams, A.Larčenka teigė, jog talentingų vaikų yra, tačiau viskas priklauso nuo jų darbo.

 

„Artimiausiu metu prie „Sūduvos“ dublerių šie žaidėjai nepasirodys, bet po dviejų metų turėtų prisijungti prie dublerių. Ir ne vienas ar du, o keli žaidėjai.“

 

1 2 3 4 5 6 7