Būsimas varžovas: Kauno „Spyris“

150px-FKspyris

Praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ ture įtikinamą pergalę iškovojusi Marijampolės „Sūduva“ sėkmingų rungtynių seriją mėgins pratęsti Kaune. „Sūduviečiai“ S. Dariaus ir S. Girėno stadione susigrums su Kauno „Spyriu“.

Pirmoje šių komandų akistatoje savo pranašumą įrodė marijampoliečiai. Nors po pirmojo kėlinio „Spyris“ pirmavo 1:0, tačiau antrajame neatlaikė „Sūduvos“ atakų šturmo ir praleido penkis įvarčius. Tuomet du įvarčius į Modesto Stonio ginamus vartus pasiuntė vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų Tomas Radzinevičius, po vieną pridėjo Maximiliano Ugge, Vaidotas Šilėnas ir Karolis Chvedukas.

Kauno „Spyriui“ praėjęs „Smscredit.lt A lygos“ turas atnešė tris taškus. Kauniečiai Pakruojyje sunkiai įveikė vietos „Kruoją“. „Spyris“ jau 28 minutę pirmavo rezultatu 2:0, tačiau 42 minutę Lukas Sendžikas buvo nubaustas raudona kortele ir komandą paliko žaisti mažumoje. Tuo pasinaudoję Pakruojo futbolininkai jau po minutės rezultatą sušvelnino. Antrame kėlinyje „Spyris“ atlaikė varžovų atakų šturmą ir įsirašė tris taškus į turnyrinę lentelę.

Aleksandro Veselinovičiaus auklėtiniai penkioliktajame lygos ture nepagailėjo „Šiaulių“. Tomo Radzinevičiaus vedini „sūduviečiai“ rezultatu 6:0 sutriuškino varžovus. Hetriką pelnė komandos kapitonas T. Radzinevičius, po vieną įvartį į Povilo Valinčiaus vartus pasiuntė Marko Živkovičius, Karolis Chvedukas ir Edvardas Tamulevičius.

Abiems komandoms iškovojus tris taškus lygos lentelėje nestinga intrigos. Trečioje vietoje rikiuojasi „Sūduva“, tačiau marijampoliečiai yra surinkę tiek pat taškų kiek ir ketvirtoje vietoje esantis Klaipėdos „Atlantas“. Marijampolės ir Klaipėdos turai turi surinkę po 27 taškus, o nuo jų penkiais taškais atsilieka penktoje vietoje įsitvirtinęs Kauno „Spyris“.

„Smscredit.lt A lygos“ dvikova tarp Kauno „Spyrio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks birželio 7 dieną, S. Dariaus ir S. Gireno stadione. Susitikimo pradžia 19 valandą.

Šias rungtynes, kaip jau įprasta, transliuos futbolo.tv, alyga.lt ir delfi.tv. Taip pat kviečiame tiesioginę rungtynių transliaciją stebėti “Pizza Jazz” restorane, Marijampolėje. Pirmiems dešimt į transliaciją atvykusių žiūrovų padovanosime po kvietimą į birželio 23 dieną vyksiančias rungtynes tarp „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ ekipų. Transliacijos metu restorane susirinkę žiūrovai galės dalyvauti totalizatoriuje bei laimėti klubo atributikos.