Būsimas varžovas: Gargždų „Banga“

Būsimas varžovas: Gargždų „Banga“

banga logoMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai ruošiasi žaisti priešpaskutines 2013-ųjų metų sezono rungtynes ir patį paskutinį šio sezono susitikimą savo aikštėje. Marijampoliečių varžovas bus Gargždų „Bangos“ klubas. Mačas vyks sekmadienį, spalio 27 dieną, 19 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje.

 

Visi trys šio sezono „Sūduvos“ ir „Bangos“ susitikimai baigėsi Suvalkijos komandos pergalėmis. Tiesa, lengvomis jų pavadinti tikrai negalima.

 

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse į priekį išsiveržusiai „Sūduvai“ teko atlaikyti varžovų spaudimą ir išsivežti sunkią pergalę rezultatu 2-1. Analogišku rezultatu baigėsi ir antrasis tarpusavio susitikimas, kuriame „Sūduvai“ teko vytis varžovus ir tik du Nerijaus Valskio įvarčiai pačioje antrojo kėlinio pradžioje padėjo Marijampolės klubui išnešti sveiką kailį. Kiek lengviau „Sūduvai“ klostėsi tik trečiasis mačas, kuriame pergalę rezultatu 3-0 lėmė sėkmingai veikęs Karolio Chveduko bei T.Radzinevičiaus duetas.

 

„Banga“ į rungtynes Marijampolėje vyks siekdami įrodyti savo vertę. Gargždiškiai antradienį LFF taurės varžybų ketvirtfinalyje išvykoje pralaimėjo Alytaus „Dainavos“ komandai. Mačas baigėsi rezultatu 2-1, vadinasi, norėdami žengti į taurės pusfinalį ir išlaikyti šansus žaisti UEFA Europos lygoje „Bangos“ žaidėjai turės laimėti atsakomąsias rungtynes savo aikštėje. Gargždų klubui tiks pergalė rezultatu 1-0 arba laimėjimai didesniu nei 1 įvarčio skirtumu.

 

Dėl ko kovoti „Smscredit.lt A lygoje“ „Bangai“ nebeliko. Nepaisant kaip susiklostys visi šiame sezone likę susitikimai Gargždų klubas liks šeštoje Lietuvos čempionato vietoje. Tuo tarpu „Sūduva“ vis dar išlaikė teorines galimybes pakilti į trečiąją vietą. Tiesa, tam reika ne tik pergalių abiejose likusiose rungtynėse, bet ir Panevėžio „Ekrano“ kluptelėjimų.

 

Kviečiame visus atvykti į „Arvi“ futbolo areną ir paskutinį kartą 2013-ųjų metų sezone pamatyti „Sūduvos“ komandą žaidžiant savo aikštėje. Mačas vyks sekmadienį 19 valandą. Kas atvykti vis dėlto negalės, turės galimybę tiesiogiai rungtynes stebėti futbolo.tv ir alyga.lt svetainėse.