Atviroje treniruotėje marijampoliečiai dalyvavo aktyviai

Atviroje treniruotėje marijampoliečiai dalyvavo aktyviai

Šiandien, kovo 6 dieną, Marijampolės „Sūduvos“ klubas kvietė visus neabejingus futbolui iš arti pasižiūrėti, kaip komanda ruošiasi sezonui. Nepaisant ne paties šilčiausio oro, į atvirą treniruotę „Arvi“ futbolo arenos treniruočių aikštyne susirinko nemažai marijampoliečių.

 

Treniruotės pradžioje žiūrovai galėjo pabendrauti su futbolininkais, paspardyti kamuolį ir būti šalia savo mėgstamos komandos arčiau nei bet kada. Buvo galimybė pabendrauti ne tik su žaidėjais, bet ir su komandos treneriais, bet ir su klubo prezidentu Vidmantu Murausku, kuris taip pat dalyvavo komandos pratybose.

 

Marijampolės futbolo klubo žaidėjus kalba pasveikino ir palaikymą išsakė Marijampolės miesto savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Valančius.

 

„Sūduvos“ žaidėjams pradėjus dirbti iš peties, visi norintieji  buvo pakviesti kartu su stadiono direktore Ingrida Paškauskaite apžiūrėti administracines pataptas – treniruoklių salę, persirengimo kambarius, dopingo kontrolės kambarį ir pažvelgti į stadioną iš ten, kur rungtynių metu būna treneriai ir žaidėjai.

 

Po šios ekskursijos, kai kurie į atvirą treniruotę atvykę žiūrovai patraukė namo, kiti – iki pat galo stebėjo savo mylimos komandos pratybas.

 

Reportažą apie Marijampolės „Sūduvos” futbolininkų treniruotę galėsite stebėti penktadienio Marijampolės tv žiniose.

 

FK „Sūduva“ dėkoja visiems į treniruotę atvykusiems ir klubo gyvenimu besidomintiems žmonėms. Tikimės sulaukti Jūsų palaikymo ir jau sekmadienį prasidedančiame 2014 metų sezone!

 

Pirmąsias rungtynes „Sūduva“ žais jau kovo 9 dieną 14 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos stadione. Kviečiame atvykti!

 

[print_gllr id=5847]