„Sūduvos“ sezono prizas aistruoliams – „Xbox One S“ ir „Kinect“!

xboxMarijampolės „Sūduva“ namų rungtynėse besilankantiems žmonėms šį sezoną parengė ypatingą prizą – žaidimų konsolę „Xbox One S“ ir jos papildymą „Kinect“, kurie aistruolių namuose geromis emocijomis džiugins ir jauniausius jų gyventojus, ir senjorus!

 

Visi besilankantys „Sūduvos“ namų rungtynėse, pradedant kovo 30-osios dvikova su Klaipėdos „Atlantu“, galės užpildyti anketą ir įmesti ją į specialią žaidimo dėžę. Vienas žmogus galės užpildyti vieną anketą, tad kuo daugiau rungtynių apsilankysite – tuo didesnė bus galimybė po paskutinio sezono mačo parsinešti „Xbox One S“ ir „Kinect“ namo.

 

Daugiau nieko daryti nereikia – tik atėjus į rungtynes užpildyti anketą!

 

Išbandyti „Xbox One S“, žaisdami „FIFA 17“, „Sūduvos“ gerbėjai galės jau ketvirtadienį. Visi, prieš rungtynes su „Atlantu“ užsukusieji į „Arvi“ arenoje esančią kavinę „Nuošalė“, nuo 19 val. galės susikauti virtualiojo futbolo batalijose ir išbandyti žaidimų konsolę, kurią po sezono galbūt tiesiog pasiims su savimi!

 

„Sūduvos“ rungtynės su „Atlantu“ kovo 30-ąją (ketvirtadienį) prasidės 20 val. Prieš jas aistruoliai galės ne tik žaisti „Xbox One S“, bet ir vėl pasipuošti veidus „Sūduvos“ spalvomis, nusifotografuoti prie Marijampolės komandos iškovotų trofėjų.

 

Vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Bilietais prekiauja bilietai.lt.